pomocnik vyberu spravnej bezeckej trailovej a cestnej obuvi salomon bratislava


 

 

 

     KAMENNÁ PREDAJŇA

             SANSPORT

SANSPORT
Molecova 4/D
841 04 Bratislava - Karlova Ves

email kontakt sansport salomon napiste nam  E-mail: info@sansport.sk
telefon mobil kontakt phone sansport salomon zavolajte nam  Telefón: +421917500328

 


Otváracie hodiny predajne SANSPORT 

Po - Pi - 11:00 - 18:00
So - 9:00 - 12:00
Ne - ZATVORENÉ


facebook salomon sk sansport sportovy eshop predajna

 instagram sansport salomon sk bratislava 

 

 

 

 

 

 

 

 

DuoLife ProRelaxin® / 60tbl

Výživový doplnok ProRelaxin® vďaka svojmu dokonale vyváženému zloženiu účinne pomáha pri upokojení sa a obnovení emočnej rovnováhy.

Je nápomocný pri zvládaní nepokoja, stresu, problémov so zaspávaním a so spánkom.

Podporuje zlepšenie telesného a duševného zdravia, zlepšenie pamäte a schopnosti sústrediť sa.

100% NATURAL
Neobsahuje konzervačné látky ani GMO

duolife produkty zlava akcia zdravie detox chudnutie odkyslenie organizmu bio vitalita klbova vyziva chlorofil kolagen vitamn c aloes keratin

Výrobca: DuoLife
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: prorelaxinDL
Dostupnosť: skladom 3 ks
30.75 bez DPH
36.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

prorelaxin duolife anistres upokojenie sa lepsia pamat lepsi spanok ako rychlejsie zaspat

DuoLife ProRelaxin®

Upokojí Vás a obnoví Vašu emočnú rovnováhu.

Pomôže pri zvládaní nepokoja, stresu a pri problémoch so zaspávaním.

Podporí Vašu pamäť a schopnosť sústrediť sa.

DuoLife MEDICAL FORMULA PRORELAXIN® je výživový doplnok, ktorý napomáha upokojeniu, relaxácii a ukľudneniu nervov, podporuje dobrý spánok v noci a optimálnu emočnú rovnováhu počas dňa. Kompozícia prírodných ingrediencií, vrátane patentovanej formuly z plodov citrónovníka pomarančového, je obsiahnutá v inovatívnych kapsulách s oneskoreným uvoľňovaním, ktoré zlepšujú absorpciu aktívnych látok.

DuoLife PRORELAXIN® obsahuje rastlinné extrakty, spirulinu a L-tryptofán. Prípravok je cenným zdrojom aktívnych látok, prispieva k správnej mozgovej činnosti a udržuje duševnú kondíciu, čím prispieva k ochrane organizmu pred záchvatmi migrény a podporuje ho v prípade zhoršenia nálady.


Kedy?

DuoLife PRORELAXIN® bude vhodný ako doplnkový prípravok v prípade:

~ ľudí, ktorí si chcú udržiavať optimálnu emočnú rovnováhu

~ ľudí vystavených stresu, na dočasné použitie ale aj na dlhodobé

~ ľudí, ktorí majú problém so spánkom a zaspávaním

~ ľudí zápasiacich s výkyvmi nálady alebo nadmernou nervozitou, napätím a úzkosťou

~ žien po menopauze, pričom pomáha zmierňovať príznaky (zmeny nálady, nervozita, návaly horúčavy)

~ žien sťažujúcich sa na ťažkosti súvisiace s predmenštruačným syndrómom (PMS)

~ ľudí, ktorí sú celkovo unavení

Ako?

DuoLife PRORELAXIN® podporuje:

~ emočnú rovnováhu

~ produkciu serotonínu a melatonínu

~ impulzné vodivé procesy medzi neurónmi

~ optimálny spánok a upokojenie organizmu

~ relaxáciu organizmu a pomáha zvyšovať jeho odolnosť voči stresu

~ funkcie imunitného systému

~ sexuálne funkcie a plodnosť

~ antioxidačné mechanizmy

~ funkcie fyziologickej črevnej mikroflóry


Vedeli ste, že...

ProRelaxin® patentovaná receptúra spracovania plodov pomarančovníkov (Citrus sinensis) podporuje činnosť centrálnej nervovej sústavy a zlepšuje odolnosť voči stresu.

ProRelaxin® je odporúčaný pri celkovej únave a pri nervovom vyčerpaní. Dodáva organizmu dôležité látky s upokojujúcimi vplyvmi. Podporuje stimuláciu pozitívneho, pokojného uvažovania. Pomáha pri odreagovaní sa predovšetkým od negatívnych vplyvov.

Šištičky chmeľu obsahujú aromatickú živicu lupulín-tzv. chmeľový peľ, esenciálne oleje, horčiny a ďalšie látky, ktoré podporujú činnosť nervovej sústavy. Pozitívne vplývajú na problémy so zaspávaním a zlepšujú kvalitu spánku. Priaznivo vplývajú na celkový emočný a duševný stav a kognitívne funkcie.

Listy medovky lekárskej obsahujú terpény, ktoré pozitívne vplývajú na centrálny nervový systém. Pomáhajú udržiavať psychickú a fyzickú rovnováhu, pri psychickom vyčerpaní majú upokojujúci účinok na nervový systém, zmierňujú úzkosť.

Extrakt z kvetov levandule je bohatým zdrojom éterických olejov, ktoré pozitívne vplývajú na psychický stav a na správnu činnosť nervového systému. Prispievajú k zmierneniu pocitov únavy a psychickej slabosti. Majú adaptogénny účinok, podporujú mentálnu aktivitu, vo fáze únavy aktivizujú fyzické a duševné schopnosti .

Extrakt z kvetov šafranu pomáha pri ťažkostiach so zaspávaním, pri udržaní aktívnej mysle. Podporuje optimálnu syntézu viacerých neurotransmiterov, zmierňuje pocit únavy a slabosti. Má pozitívny vplyv na emočnú rovnováhu.

L-tryptofán je aminokyselina. Je nevyhnutný pre dobrú činnosť celého organizmu a produkciu serotonínu v mozgu. Serotonín je jeden z tzv. hormónov šťastia. L-tryptofán sa odporúča pri problémoch so spánkom a pri depresívnych stavoch. Podporuje relaxáciu, dobrú náladu a pozitívne sebanastavenie.

Extrakt z koreňa macy peruánskej je zdrojom dobre stráviteľných bielkovín. Podobne ako ženšen patrí medzi rastliny s adaptogénnymi vlastnosťami. Koreň macy peruánskej je pozitívne podporný pri skľúčenosti a psychickom vnútornom napätí, podporuje kognitívne procesy.

Spirulina vďaka obsahu komplexu vitamínov zo skupiny B, vrátane vitamínu B12, podporuje činnosť buniek centrálnej nervovej sústavy. Spirulina je ľudským telom dobre vstrebateľná - na úrovni 85-95%. Obsahuje všetkých 8 esenciálnych aminokyselín + mnohé neesenciálne aminokyseliny. Podporuje regeneráciu nervového systému a tiež ochranu mozgových buniek.


Chmeľové šišky a listy z medovky obsahujú zdraviu prospešné éterické oleje a flavonoidy, ktoré na základe synergie podporujú svoje pôsobenie.

Chmeľové šišky sa používajú ako pomocná látka pri stavoch napätia, úzkosti a ťažkostí zaspávania. Môžu byť použité ako podporné prostriedky pri menopauze, ktorá je spojená s mnohými chorobami vrátane emocionálnych, ktoré znižujú kvalitu života. Chmeľ tiež zmierňuje návaly horúčavy počas menopauzy.

Medovka má tiež upokojujúce vlastnosti, uľahčuje zaspávanie, zmierňuje úzkosť a reguluje náladu, vďaka čomu sa používa ako pomocný prostriedok pri stavoch vzrušenia, úzkosti, nespavosti a súvisiacich srdcových arytmií a porúch zažívacieho traktu. Osvedčí sa tiež pri zmierňovaní emocionálneho nepohodlia spojeného s predmenštruačným syndrómom (PMS). Flavonoidy prítomné v surovine majú antioxidačné účinky.


Patentovaná formula z citrónovníka pomarančového podporuje funkcie nervového systému.

Citrónovník pomarančový (tiež nazývaný sladký pomaranč) obsahuje mnoho účinných látok vrátane antioxidačných flavonoidov, nenasýtených mastných kyselín a limonénu prítomných v éterickom oleji, ktoré vykazujú upokojujúce vlastnosti, a ktoré znižujú úzkosť a emocionálne napätie. Flavonoidy chránia nervové bunky pred deštruktívnymi účinkami oxidačného stresu, pomáhajú udržiavať optimálne funkcie nervového systému a prispievajú k prevencii neurodegeneratívnych ochorení.


Aké účinky má šafran obsiahnutý v prípravku?

Šafran je známy ako zdraviu prospešná rastlina a korenina už tisíce rokov; za biologické účinky tejto suroviny sú zodpovedné najmä glykozidy: krocetín, crocin a safranal. Rastlina má zdokumentované účinky podporujúce dobrú náladu založenú na zlepšení komunikácie medzi neurónmi v dôsledku zvýšenia množstva noradrenalínu a serotonínu v centrálnom nervovom systéme. Okrem toho pomáha znižovať úzkosť a zlepšuje kvalitu spánku. Šafran môže tiež prispievať k zmierneniu predmenštruačného napätia (PMS) a podporovať plodnosť mužov zlepšením stavu spermií.


Čo je to spirulina?

Spirulina je typ siníc (cyanobaktérií). Má hodnotné výživové vlastnosti (klasifikuje sa ako nutraceutikum) vďaka obsahu vitamínov, minerálov a celého radu aminokyselín, ako aj nenasýtených mastných kyselín, karotenoidov a chlorofylu. K zdraviu prospešným vlastnostiam spiruliny patrí aj antioxidačné pôsobenie - ochrana neurónov a podpora prevencie neurodegeneratívnych chorôb. Okrem toho ochranné, detoxikačné pôsobenie a účinky proti starnutiu pečene.


L-tryptofán je nevyhnutnou živinou našej stravy. Prečo ho tak potrebujeme?

L-tryptofán je aminokyselina rastlinného pôvodu, ktorú ľudský organizmus nemôže syntetizovať a musí byť podávaná s jedlom. Táto aminokyselina má významný vplyv na udržanie normálnych hladín serotonínu a melatonínu v centrálnom nervovom systéme.

Serotonín ovplyvňuje správnu komunikáciu medzi neurónmi v oblastiach mozgu zodpovedných za emočné procesy; jeho nedostatok môže viesť k horšej nálade. Melatonín zasa reguluje cirkadiánne rytmy spánku a bdelosti. Ukázalo sa, že zvýšený príjem L-tryptofánu spolu s jedlom môže prispieť k zlepšeniu kvality a dĺžky spánku.


Výťažky z kvetov levandule a koreňa žeruchy podporujú pôsobenie ostatných zložiek výživového doplnku.

Levanduľové kvety sa používajú ako pomocná látka pri stavoch nadmernej nervozity, znepokojenia, nespavosti a emocionálnych gastrointestinálnych porúch. Účinok levandule na podporu zdravia je spojený s obsahom éterického oleja.

Maca, alebo žerucha, je peruánska rastlina so špeciálnymi zdraviu prospešnými vlastnosťami, ktoré sú spôsobené prítomnosťou veľkého počtu bioaktívnych látok. Rastlina podporuje antioxidačné procesy, pomáha chrániť neuróny pred nepriaznivými účinkami voľných kyslíkových radikálov. Pomáha tiež udržiavať optimálnu pamäť, má pozitívny vplyv na sexuálne funkcie a náladu a zmierňuje aj perimenopauzálne príznaky.


Popis výrobku:

Forma: kapsule

Obsah: 60 kapsúl

Odporúčané dávkovanie: 1-2 tobolky denne. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výrobok nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Správna životospráva je dôležitá pre správnu funkciu organizmu.

Skladovanie: Skladujte v izbovej teplote, v mieste nedostupnom pre malé deti.

Kontraindikácie: Precitlivenosť na niektorú zo zložiek výrobku. Prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie dennej dávky výrobku

1 kapsula

2 kapsule

ProRelaxin® (ProRelaxin® patentovaná formulácia čínskeho ovocia pomaranče (Citrus sinensis))

100 mg

200 mg

práškové chmeľové šišky (Humulus lupulus)

40 mg

80 mg

práškové listy medovky (Melissa officinalis)

40 mg

80 mg

extrakt, levanduľa (Lavandula angustifolia)

25 mg

50 mg

extrakt z kvetov šafranu (Crocus sativus)

25 mg

50 mg

L-tryptofán

20 mg

40 mg

extrakt z koreňa, Maca (Lepidium meyenii)

10 mg

20 mg

spirulina

10 mg

20 mg

Zloženie: inulínu z čakanky koreňovej cesta (FOS), proprietárny vzorec ProRelaxin® z čínskeho pomaranča (Citrus sinensis), chmeľové šišky (Humulus lupulus), listy z práškovitého citróna (Melissa officinalis), kvety levandule (Lavandula angustifolia) extrakt zo šafránového kvetu (Crocus sativus) 5: 1, L-tryptofán, extrakt z koreňa maca (Lepidium meyenii) 4: 1, spirulina. Zložky povlaku: organický derivát celulózy (HPMC), gellanová guma, komplexy medi s chlorofylmi a chlorofylínmi (farbivo). Protispekavé činidlo: oxid kremičitý.

NEOBSAHUJE žiadne konzervačné látky ani stabilizátory. Najvyššia kvalita výrobku zaručí najlepšiu stráviteľnosť.

duolife bez konzervacnych latok, bez GMO, netestovane na zvieratach. 100% stravitelne, vyzivove doplnky logo

 
 
duolife produkty zlava akcia zdravie detox chudnutie odkyslenie organizmu bio vitalita klbova vyziva chlorofil kolagen vitamn c aloes keratin
 

K vybranému produktu sa hodí: