pomocnik vyberu spravnej bezeckej trailovej a cestnej obuvi salomon bratislava


 

 

 

     KAMENNÁ PREDAJŇA

             SANSPORT

SANSPORT
Molecova 4/D
841 04 Bratislava - Karlova Ves

email kontakt sansport salomon napiste nam  E-mail: info@sansport.sk
telefon mobil kontakt phone sansport salomon zavolajte nam  Telefón: +421917500328

 


Otváracie hodiny predajne SANSPORT 

Po - Pi - 11:00 - 18:00
So - 9:00 - 12:00
Ne - ZATVORENÉ


facebook salomon sk sansport sportovy eshop predajna

 instagram sansport salomon sk bratislava 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sada DuoLife Deň a Noc 2x750ml

- 15%

DuoLife Deň je potrebná pre každého, kto chce stimulovať psychomotoriku svojho organizmu a dodať mu látky, ktoré sú preň každodenne potrebné.

DuoLife Noc je riešením pre každého, kto chce po pokojnej noci, po kvalitnom spánku a po nočnej, celkovej regenerácii organizmu cítiť doplnenie energie a radosť zo života. Tento výživový doplnok dodá organizmu mnohé potrebné látky.

100% NATURAL
Neobsahuje konzervačné látky ani GMO

duolife produkty zlava akcia zdravie detox chudnutie odkyslenie organizmu bio vitalita klbova vyziva chlorofil kolagen vitamn c aloes keratin

Výrobca: DuoLife
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: sadadenanocDL
Dostupnosť: do 7 dní
95.13 bez DPH
114.16 ks
Pôvodná cena 134.30, Zľava 15 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

 
 

DuoLife sada Deň a Noc

Sada DuoLife Deň a Noc vyniká medzi produktami tohto druhu dostupnými na trhu, pretože je jedinou takou ponukou, ktorej cenné vlastností môžete využívať 24 hodín denne. Náš organizmus potrebuje iný typ zložiek a živín cez deň, kedy sa to prejavuje zvýšenou psychomotorickou aktivitou a mierne odlišné zložky vo večerných a nočných hodinách, kedy sú jednotlivé procesy spomalené, aby telo dostalo účinnú regeneráciu a obnovu.

Každý výrobok je poskladaný podľa princípov čínskej medicíny. To znamená že sa dostane presne tam kam má, spraví to čo má a využije presne to čo využiť má. Pri doplnkoch je vždy dôležité: aké je to pre telo, ako to telo využije a ako to zabuduje. Toto je famózne na týchto produktoch že to presne robia. U každého produktu je dôraz na komplexnosť a synergiu (spolupôsobenie, dosiahnuté správnou kombináciou viacerých látok).

A funguje to skvelo. Kombinácia týchto zložiek spôsobuje to, že sa telo vitalizuje.

sada duolife den a noc zdravie vitalita energia detox bio doplnky sansport

DuoLife DEŇ
Každodenný zdroj zdravia a vitality na celý deň

Noni je bohatým zdrojom serotonínu a melatonínu. Je zárukou správnych funkcií organizmu a jeho dobrého stavu. Aktívne zložky, ktoré noni obsahuje, zmierňujú pocit únavy a vyčerpania.

Acai obsahuje bohatú zmes vitamínov, minerálov a polyfenolov. Má 20-násobne vyššiu schopnosť eliminovať negatívny vplyv voľných radikálov ako mnohé ďalšie antioxidanty. Aj to je jeden z dôvodov, prečo acai výrazne pozitívne vplýva na energetický metabolizmus organizmu.

Granátové jablko plody granátovníka pozitívne vplývajú na srdcovo-cievny systém. Obsahujú estrogény, ktoré by mala obsahovať výživa žien, predovšetkým v období menopauzy

Aloe vera podporuje odolnosť organizmu, reguluje metabolizmus a zlepšuje trávenie. Účinne pôsobí pri detoxikácii organizmu.Obsahuje bohatý komplex biologicky aktívnych látok - aminokyseliny, enzýmy, vitamíny a minerálne látky.

Brusnica je zdrojom flavonoidov a rôznych iných antioxidantov, vitamínov a minerálnych látok. Plody brusnice pomáhajú udržať správne pH močového systému a prispievajú k správnym funkciám srdcovo-cievneho systému.

Malina je bohatým zdrojom vitamínov, kyseliny pantoténovej, ako aj makro a mikroelementov. Jej plody obsahujú vlákninu a látky potrebné k spoľahlivej, komplexnej funkcii organizmu.

Baza čierna plody bazy čiernej patria k najbohatším zdrojom antokyanínov, ktoré stimulujú imunitný systém organizmu, účinne pomáhajú znižovať pocit únavy a vyčerpania.

Rakytník plody rakytníka obsahujú ß-karotén, flavonoidy, nenasýtené mastné kyseliny, minerály a vitamíny. Komplex aktívnych látok, ktoré sa v plodoch nachádzajú, posilňujú srdcovo-cievny systém a chránia bunky pred oxidačným stresom, čím o.i. spomaľujú proces starnutia.9 Hrozno obsahuje veľa látok, ktoré regenerujú a čistia organizmus. V hrozne sú tiež mnohé makro a mikroprvky, minerály. V hrozne sa nachádzajúce glukóza a fruktóza sú pre organizmus zdrojom rýchlo využiteľnej energie.

Ženšen obsahuje viac ako 200 biologicky aktívnych látok. Podporuje imunitný systém a funkcie tráviaceho systému.

Ruža šípová posilňuje organizmus a pozitívne vplýva na jeho vitalitu. Je zdrojom vitamínov, kyselín, minerálnych solí a antioxidantov. Šťava z ruže šípovej má čistiace účinky, zlepšuje imunitu organizmu a neutralizuje obsah v tráviacom systéme.

Hloh s látkami v ňom sa nachádzajúcimi je prostriedkom na posilnenie činnosti srdca a na upravenie problémov so spánkom. Obsahuje bioflavonoidy, ktoré podporujú srdcovo-cievny systém. Je bohatým zdrojom kyselín, vitamínov a minerálnych solí.14 Lucerna (alfalfa) je komplexným zdrojom bielkovín, komplexne posilňuje organizmus a pomáha hydratovať membrány buniek. Prirodzene a šetrne čistí organizmus, spomaľuje proces starnutia.

sada duolife den a noc zdravie vitalita energia detox bio doplnky sansport

DuoLife NOC
Spokojný spánok a úplná regenerácia organizmu

Goji pomáha stabilizovať správnu hladinu cukru v krvi, reguluje metabolizmus a zlepšuje trávenie. Obsahuje tryptofán –látku, ktorá podporuje tvorbu serotonínu a melatonínu v tele.

Moruša biela pomáha udržať stabilnú hladinu cukru v krvi a koncentráciu cholesterolu, potláča zvýšenú chuť do jedla.

Pestrec mariánsky obsahuje cenné flavonolignany, vitamíny, soli zinku, kremíka, železa a draslíka. Chráni pečeň, podporuje detoxikáciu organizmu – predovšetkým pečene, podporuje trávenie.

Artičok sa používa pri tráviacich problémoch a pri ťažkostiach spojených s nedostatočnou funkciou pečene. Podporuje udržanie správnej hladiny triglyceridov v krvi.

Slivka obsahuje pomerne veľa vitamínu C a E, minerálne látky a antioxidanty, ktoré blokujú voľné radikály. Slivky obsahujú tiež vitamín P, β-karotén, draslík, železo, horčík, vápnik a fosfor.

Acerola v jednom plode aceroly je také množstvo vitamínu C ako v kilograme citrónov. Je považovaná za silný antioxidant, ktorý hydratuje kožu a dodáva jej elasticitu, chráni ju pred starnutím.

Hrozno obsahuje veľa látok, ktoré regenerujú a prečisťujú organizmus. Obsahuje tiež mnohé makro a mikroelementy, dôležité minerály, glukózu a fruktózu, ktoré sú zdrojom rýchlo využiteľnej energie.

Lucerne (alfalfa) je komplexným zdrojom bielkovín, vďaka čomu posilňuje a prirodzene čistí organizmus, podporuje hydratáciu bunkových membrán, čím spomaľuje proces starnutia.

Červená repa obsahuje mnoho pre organizmus dôležitých látok, predovšetkým vitamíny a betanín, ktorý podporuje zdravú funkciu pečene a žalúdka. Červená repa podporuje detox organizmu a zlepšuje funkcie tráviaceho systému.

Žihľava listy žihľavy sú bohaté na obsah vitamínov, obsahujú kyselinu pantoténovú, horčík, zinok, draslík, vápnik, železo, fosfor a kremík. Žihľava stimuluje imunitný systém a podporuje dobrý stav kože a vlasov.

Vilcacora (mačací pazúr) pomáha detoxikovať organizmus, podporuje jeho imunitu, pozitívne vplýva na metabolické procesy v tele. Podporuje funkcie tráviaceho traktu.

Arónia (jarabina) obsahuje bioflavonoidy a rutín, ktorý pomáha udržať cievy v dobrom stave. Obsahuje viaceré vitamíny vrátane vitamínu C. Je jedným z najbohatších zdrojov prírodných antioxidantov, ktoré chránia organizmus pred voľnými radikálmi. Obsahuje antokyány, ktoré podporujú imunitu, pôsobia preventívne proti neurodegeneratívnym zmenám, zmierňujú pocit únavy a slabosti.

Medovka lekárska obsahuje éterické oleje, polyfenoly, flavonoidy, organické kyseliny, vitamíny skupiny B, vitamín C a minerálne soli. Extrakt z tejto byliny podporuje pozitívnu náladu a psychické uvoľnenie. Je nápomocný pri prekonávaní pocitov tiesne, problémov so zaspávaním a spánkom.

 

Pri úžívaní DuoLife Deň a Noc sa môžete spoľahnúť na:

~ vitalitu
~ účinnú regeneráciu
~ upravený metabolizmus
~ spomalenie rastu rakovinových nádorov
~ vyrovnávanie stavov chronickej únavy

~ udržanie správnej hladiny cukru v krvi, ako aj vyrovnanie hladiny cholesterolu
~ prítomnosť flavonolignanov
~ zlepšovanie zdravia pokožky a vlasov
~ obnovenie rovnováhy vegetatívneho systému
~ vysokú schopnosť pohlcovania voľných radikálov
~ zmiernenie príznakov menopauzy
~ pomoc pri odstraňovaní škodlivých produktov metabolizmu
~ stimulácia imunitného systému
~ udržiavanie správneho cirkadiánneho rytmu 

Popis výrobku:

Forma: tekutá

Objem: 2x750 ml

Odporúčaná dávka:

Deň: 25 ml / 1x denne ráno (najlepšie počas jedla)
Noc: 25 ml / 1x denne večer (najlepšie počas jedla)

Skladovanie: Skladujte v izbovej teplote, v mieste nedostupnom pre malé deti. Po otvorení uchovávať v chladničke a spotrebovať do 30 dní. Pred použitím pretrepať. Nepiť z fľaše!

Kontraindikácie: Precitlivenosť na niektorú zo zložiek výrobku. Prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.


Zloženie:

DuoLife DEŇ:
Zloženie: šťava z hrozna, šťava z plodov ruže šípovej, šťava z plodov čiernej bazy, šťava z plodov hlohu,
šťava z plodov brusnice, šťavu z granátového jablka, šťava z plodov noni, šťava z plodov rakytníka, šťava z malín, extrakt z plodov ruže šípovej, extrakt z jahody acai, extrakt z lucerny 10:1 (45,8 mg/25 ml),
extrakt z koreňa ženšenu (27,49 mg/25 ml, v tom 3,79% ginsenosidy – 1,04 mg/25 ml), extrakt z listov
aloesu 200:1 (9,16 mg/25 ml, obsah aloínu < 1 ppm).

DuoLife NOC:

Zloženie: šťava z červenej repy, šťava zo slivky, šťava z hrozna, šťava z arónie, extrakt z plodov aceroly, extrakt z jahody goji, extrakt z listov artičoka 20:1 (45,82 mg/25 ml), extrakt z lucerny 10:1 (45,82 mg/25 ml), extrakt z medovky 10:1 (45,82 mg/25 ml), extrakt z listov bielej moruše
10:1 (45,82 mg/25 ml), extrakt zo semien pestreca (45,82 mg/25 ml), extrakt z listov žihľavy 20:1
(45,82 mg/25 ml), extrakt z výhonkov vilcacory 20:1 (45,82 mg/25 ml).
Produkty sa nemôžu používať ako náhrada pestrej stravy. Vyvážená strava a zdravý životný štýl sú
dôležité pre správne fungovanie organizmu.

NEOBSAHUJE žiadne konzervačné látky ani stabilizátory. Najvyššia kvalita výrobku zaručí najlepšiu stráviteľnosť.

duolife bez konzervacnych latok, bez GMO, netestovane na zvieratach. 100% stravitelne, vyzivove doplnky logo

 
 
duolife produkty zlava akcia zdravie detox chudnutie odkyslenie organizmu bio vitalita
 

Výživové doplnky

sada duolife den a noc zdravie vitalita energia detox bio doplnky sansport

DuoLife Deň a Noc

DuoLife DEŇ a NOC sú 100 % prírodné výživové doplnky vytvorené pre ľudí, ktorí sa starajú o fyzickú a psychickú kondíciu. Dodatočná energia na celý deň intenzívnej práce a cenná podpora pre upokojenie a regeneráciu organizmu v noci. Spojenie až 26 rastlinných extraktov a štiav na podporu fungovania kardiovaskulárneho systému, gastrointestinálneho traktu a imunitného systému, detoxikácie organizmu, činnosti mozgu, pečene a obličiek. Stovky aktívnych látok, vrátane cenných antioxidantov, aminokyselín, vitamínov a minerálov, aby bol výnimočný nielen každý deň, ale aj každá noc.

Kedy?

Ľudský organizmus funguje inak počas dňa a inak v noci. Činnosť mnohých orgánov závisí od denného cyklu
a ich správna súčinnosť je základom dobrej fyzickej a psychickej kondície. V roku 2017 bola udelená za výskum
molekulárnych mechanizmov zodpovedných za cirkadiánny rytmus Nobelova cena v obore fyziológie a medicíny. Výskum ukázal, ako dôležitá je pohoda a prispôsobenie fyziológie organizmu denným periódam.


DuoLife DEŇ a NOC fungujú na princípe synergie, pričom zohľadňujú fyziologický cirkadiánny rytmus organizmu
a podporujú jeho optimálne fungovanie v prípade:

- ľudí, ktorí si chcú udržiavať dobrú fyzickú a psychickú kondíciu, energiu a vitalitu;
- oslabených ľudí, v stave fyzického a duševného vyčerpania
- ľudí vystavených chronickému stresu
- ľudí, ktorí chcú udržiavať správny rytmus spánku a bdelosti
- ľudí, ktorí chcú udržiavať zdravý krvný obraz
- ľudí trpiacich tráviacimi problémami
- ľudí trpiacich na opakujúce sa infekcie, a to aj močových ciest
- rekonvalescentov
- starších ľudí/Seniorov
- žien po menopauze

Ako?

DuoLife DEŇ a NOC je bohatstvo zložiek podporujúcich:

- antioxidačné procesy
- funkcie imunitného systému
- činnosť tráviacej sústavy a funkcie pečene
- činnosť kardiovaskulárneho systému
- činnosť krvotvorného systému
- funkcie fyziologickej črevnej mikroflóry
- funkcie očistenia organizmu a správnu telesnú hmotnosť
- hospodárenie s lipidmi a uhľohydrátmi v tele
- acidobázickú rovnováhu organizmu
- činnosť krvotvorného systému
- správny spánok a mozgovú činnosť
- regeneráciu organizmu
- funkcie spojivového tkaniva, z toho činnosť osteoartikulárneho systému
- blaho pokožky, čo pomáha udržiavať jej pevnosť a pružnosť
- procesy opravy tkanív, hojenie rán


sada duolife den a noc - vyzivovy doplnok - komplex zdravia eko bio sansport

DuoLife DEŇ obsahuje rastlinné zložky podporujúce fyzickú aktivitu a mentálne funkcie organizmu, podporujúce imunitu, hematopoetické procesy, dobrý
stav pokožky, činnosť mozgu, srdca, močových ciest a kĺbov.

Plody šípkovej ruže a rakytníka sú skutočnou pokladnicou prírodného dobre absorbovaného vitamínu C,
ktorý podporuje syntézu kolagénu a tvorbu červených krviniek; vitamín C tiež pomáha vstrebávať železo,
čím pomáha udržiavať normálny krvný obraz; cenným zdrojom železa je zložka produktu lucerna.

Hloh prispieva k správnemu fungovaniu srdca, pomáha udržiavať priaznivú hladinu cholesterolu v krvi a podporuje optimálny stav krvných ciev.

Brusnica podporuje činnosť močových ciest, pomáha udržiavať správne pH močových ciest, a tým prispieva k ich ochrane pred bakteriálnymi infekciami.

Plody noni podporujú prácu mnohých systémov a orgánov vrátane nervového, imunitného, kardiovaskulárneho, kĺbov a kostí. Pomáhajú udržiavať správnu pamäť, kognitívne funkcie a dobrú náladu.

Aloe vera podporuje čistiace procesy v organizme a udržanie zdravej telesnej hmotnosti, podporuje aj správne fungovanie čriev a zaisťuje prospešnú bakteriálnu rovnováhu v hrubom čreve.

Ženšen je priaznivý pre dobrý fyzický a duševný stav, podporuje pamäťové procesy a koncentráciu, pomáha udržiavať normálne sexuálne funkcie.

Plody granátu sú cenné pre ženy cenné, pretože pomáhajú zmierňovať príznaky menopauzy; okrem toho
stimulujú rast fyziologickej mikroflóry v gastrointestinálnom trakte.

Baza čierna, maliny, bobule acai, rakytník a lucerna podporujú imunitný systém organizmu v boji proti infekciám.

 Jednoduché cukry obsiahnuté v ovocných šťavách - glukóza a fruktóza sú ľahko absorbovateľným zdrojom
energie, ktoré sú tak potrebné na intenzívnu prácu počas každého dňa.


sada duolife den a noc - vyzivovy doplnok - komplex zdravia eko bio sansport

DuoLife NOC je založený na rastlinných zložkách podporujúcich metabolizmus, procesy regenerácie a detoxikácie organizmu, ako aj na kľudný, upokojujúci spánok. Tieto šťavy a výťažky podporujú činnosť pečene, tráviaceho
ústrojenstva a kostí.

Artyčok má pozitívny vplyv na fungovanie pečene a žlčových ciest, pomáha regulovať metabolizmus, podporuje ochranu a regeneráciu pečeňových buniek18,19. Pretože čistenie žlčníka, regenerácia pečeňových buniek, ako aj metabolické procesy v pečeni prebiehajú najintenzívnejšie v noci, najvýhodnejšie je používať artyčokový extrakt večer, a preto je tiež prítomný v prípravku DuoLife Noc.

Regeneráciu a ochranu pečene podporuje aj pestrec mariánsky, a najmä komplex bioflavonoidov, ktorý
obsahuje: silymarín.

Moruša biela ovplyvňuje metabolizmus uhľohydrátov v organizme; pomáha udržiavať normálnu hladinu
glukózy v krvi a pomáha spomaľovať absorpciu glukózy z jedla.

Medovka podporuje správny spánok, pomáha upokojiť telo pri stavoch nervového nepokoja, úzkosti, nespavosti a súvisiacich srdcových arytmií a porúch zažívacieho traktu..

Vilcacora podporuje imunitný systém a detoxikačné procesy organizmu.

Plody aceroli sú bohaté na vitamín C, ktorý okrem iného podporuje stav pokožky, pomáha udržiavať jej
pevnosť a pružnosť a tiež podporuje hojenie rán.

Slivka má priaznivý vplyv na funkcie kostí, prispieva k ich posilneniu, náprave hustoty a regenerácii, je
obzvlášť cenná pre staršie osoby a ženy po menopauze.

Šťava z červenej repy podporuje hematopoetický proces, pomáha udržiavať správny krvný tlak a normálnu
hladinu cholesterolu v krvi.

Žihľava je zdrojom kremeňa, ovplyvňuje blaho pokožky, vlasov a nechtov, prispieva k správnej funkcii kĺbov.


sada duolife den a noc - vyzivovy doplnok - komplex zdravia eko bio sansport

Všetky rastliny obsiahnuté v DuoLife DEŇ a NOC sú pokladnicou antioxidantov, ktoré neutralizujú voľné radikály a chránia bunky pred oxidačným stresom
a predčasným starnutím.

Prírodné antioxidanty (polyfenoly, vitamíny C a E) majú cenné vlastnosti podporujúce zdravie:

- prispievajú k udržiavaniu normálnej hladiny triglyceridov, cholesterolu a glukózy v krvi
- podporujú profyaxiu mnohých chronických chorôb vrátane kardiovaskulárnych chorôb, cukrovky a rakoviny
- pomáhajú udržiavať krvné cievy v dobrom stave, prispievajú k udržaniu normálneho krvného tlaku a pomáhajú chrániť pred aterosklerózou
- podporujú odstraňovanie škodlivých metabolitov
- podporujú organizmus v boji proti zápalom a infekciám, podporujú regeneráciu poškodených tkanív
- pomáhajú udržiavať správnu funkciu neurónov, čím prispievajú k ochrane pred neurodegeneratívnymi procesmi


sada duolife den a noc - vyzivovy doplnok - komplex zdravia eko bio sansport

Čím sú výnimočné prípravky DuoLife DEŇ a NOC?

Zložky rozdelené do dvoch produktov, aby bol lepšie prispôsobený ich účinok dennému cyklu organizmu.
Komplexná podpora činnosti jednotlivých orgánov a systémov, najmä s prihliadnutím na ich prirodzené
cirkadiánne rytmy, je pre organizmus veľmi cenná.

Tekutá forma prípravkov so zachovaným biologickým pozadím zložiek, uľahčujúca uvoľňovanie účinných
látok a ich absorpciu do krvného riečišťa, zvýšená absorpcia sa premieta do účinnejšej distribúcie na miesto pôsobenia (priaznivý účinok na procesy LADME*).

Prípravky konzervované metódou IHHP™ by DuoLife – (Innovation High Hydrostatic Process™ by DuoLife)
je založená na koncepcii „minimálneho spracovania”. Výhodou metódy je vysoká zdravotná kvalita a trvanlivosť, ako aj zachovanie prírodných výživových a zmyslových vlastností v porovnaní s výrobkami konzervovanými klasickými metódami. Použitý technologický proces sa vykonáva pri nízkej teplote (kvôli ochrane
aktívnych zložiek) a je založený na zásade synergie pôsobenia mnohých fixačných činidiel, čo umožňuje
udržiavať najvyššiu kvalitu produktu bez použitia konzervačných látok.

100 % prírodné rastlinné zložky a 100 % ich obsahu v každom z prípravkov; prírodné vitamíny a minerály
sa vyskytujú v rastlinách spolu s „biologickým pozadím” (flavonoidy a iné aktívne látky), vykazujú stabilizačný a synergický účinok a tiež uľahčujú ich vstrebávanie35.
**LADME – skratka anglických názvov opisujúcich procesy, ktorým je účinná látka v organizme vystavená:
uvoľňovanie z formy prípravku -> absorpcia do krvného obehu -> distribúcia v organizme -> metabolizmus ->
vylučovanie

Receptúra s prihliadnutím na zásady synergizmu a antagonizmu zložiek.

Produkty NEOBSAHUJÚ konzervačné látky a GMO – suroviny použité na vývoj výživových doplnkov. NEPOCHÁDZAJÚ z geneticky modifikovaných rastlín.

Výrobky NEOBSAHUJÚ lepok – sú vhodné pre osoby trpiace neznášanlivosťou lepku.

Špeciálne fľaše zo skla určené na farmaceutické účely – tmavé sklo chráni pred svetlom a zmenami
teploty, je odolné voči uvoľňovaniu rozpustných minerálnych látok z vnútorného povrchu.

duolife produkty zlava akcia zdravie detox chudnutie odkyslenie organizmu bio vitalita