pomocnik vyberu spravnej bezeckej trailovej a cestnej obuvi salomon bratislava


 

 

 

     KAMENNÁ PREDAJŇA

             SANSPORT

SANSPORT
Molecova 4/D
841 04 Bratislava - Karlova Ves

email kontakt sansport salomon napiste nam  E-mail: info@sansport.sk
telefon mobil kontakt phone sansport salomon zavolajte nam  Telefón: +421917500328

 


Otváracie hodiny predajne SANSPORT 

Po - Pi - 11:00 - 18:00
So - 9:00 - 12:00
Ne - ZATVORENÉ

facebook salomon sk sansport sportovy eshop predajna

 instagram sansport salomon sk bratislava 

 

 

 

 

 

 

 

 

MyTao Edition - Kombinácia vitálnych húb a byliniek - Tradičná čínska medicína

MyTao Edícia | MycoMedica®

check-304167_640 Produkty MyTao Edition sú špeciálne navrhnuté tak, aby riešili ťažkosti "modernej doby",
teda tie, ktoré do nášho života priniesla zlá životospráva, uponáhľanosť a stres.

check-304167_640 Ponúkame doplnky na podporu spánku, únavu a nedostatok energie, oslabenú imunitu, pocity "zlého trávenia", psychosomatické problémy a ďalšie.

check-304167_640 Zloženie výrobkov je zostavené tak, aby primárne riešilo príčinu ochorenia a zachovávalo holistický prístup k zdraviu.

check-304167_640MyTao Edition je vyváženou cestou k udržaniu zdravia. Nech sa Vám po nej kráča ľahko a spokojne. ❤️ 

Filter
Cena
MyAge I MycoMedica® NOVINKAdo 7 dní30.90 € MyAge I MycoMedica®O MyAge - Starnutie nastáva, keď sa naša esencia Jing začne výrazne zmenšovať. Telo pracuje s rezervou. Zhoršujú sa reakcie, pretrváva celodenná únava, MyAge I MycoMedica® NOVINKAdo 7 dní30.90 € MyAge I MycoMedica®O MySleep - Poruchy spánku trápia takmer pätinu ľudí. Ide o komplexný problém, ktorý zahŕňa trávenie, cievy a krv, ducha Shen a nedostatok odpočinku alebo MyBlood I MycoMedica® NOVINKAdo 7 dní30.90 € MyBlood I MycoMedica®O MyBlood - Základná zmes pre stavy Xue Xu (nedostatok krvi), predovšetkým pre pečeň. Ide o dlhodobý problém, ktorého odstránenie trvá týždne až mesiace. MyHeart I MycoMedica® NOVINKAdo 7 dní30.90 € MyHeart I MycoMedica®O MyHeart - Zmes MyHeart je určená na výživu srdca a jeho funkcie. To najviac zodpovedá obrazu obojstrannej prázdnoty srdca a sleziny, ktorá ovplyvňuje MyImmunity I MycoMedica® NOVINKAdo 7 dní30.90 € MyImmunity I MycoMedica®O MyImmunity - Kombinácia bylín a húb na celkové posilnenie imunitného systému. Obranná čchi je rovnako silná, ako je silná bežná čchi (Zheng Qi). Ak je MyKidney I MycoMedica® NOVINKAskladom 1 ks30.90 € MyKidney I MycoMedica®O MyKidney - Recept MyKidney vychádza zo zmesi You Gui Wan s dôrazom na doplnenie Qi obličiek a pľúc. Základnou indikáciou je únava, krátky dych, pocity chladu, MyStomach I MycoMedica® NOVINKAdo 7 dní30.90 € MyStomach I MycoMedica®O MyStomach - Na trávení sa podieľajú slezina a žalúdok, ktorým pomáha pečeň. Žalúdok spracováva potravu, slezina z nej získava esenciu a posiela ju nahor, MyStress I MycoMedica® NOVINKAdo 7 dní30.90 € MyStress I MycoMedica®O MyStress - Receptúra MyStress kombinuje huby Reishi a Hericium s čínskymi bylinkami na uvoľnenie Qi pečene. Je preto vhodný na udržanie psychickej pohody.