pomocnik vyberu spravnej bezeckej trailovej a cestnej obuvi salomon bratislava


 

 

 

     KAMENNÁ PREDAJŇA

             SANSPORT

SANSPORT
Molecova 4/D
841 04 Bratislava - Karlova Ves

email kontakt sansport salomon napiste nam  E-mail: info@sansport.sk
telefon mobil kontakt phone sansport salomon zavolajte nam  Telefón: +421917500328

 


Otváracie hodiny predajne SANSPORT 

Po - Pi - 11:00 - 18:00
So - 9:00 - 12:00
Ne - ZATVORENÉ

facebook salomon sk sansport sportovy eshop predajna

 instagram sansport salomon sk bratislava 

 

 

 

 

 

 

 

 

Green Ways BIO Chlorella

- 4%

Bohatý zdroj chlorofylu vo forme tabliet, ktorý detoxikuje a ozdraví Vaše telo.

Prajete si produkt objednať?
Kontakt na poradcu:
0917500328
info@sansport.sk

Kde si môžete produkt zakúpiť?
V našej predajni SANSPORT na Molecovej ulici 4/D v Bratislave

Hmotnosť: 330g

zelene produkty značky green ways chlorela v tabletach jacmen v prasku cestovne balenie sansport doplnky logo

Výrobca: GREEN WAYS
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: chlorella
Dostupnosť: skladom 9 ks
40 bez DPH
48 ks
Pôvodná cena 50, Zľava 4 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

 
 
zelena chlorela gw green ways tabletky ucinky zdravie bio cena

CHLORELLA
SPOZNAJTE ZÁZRAČNÉ

ÚČINKY ZELENÝCH

TABLIET

Chlorella

obsahuje širokú škálu biologicky aktívnych látok. Je napríklad jedným z najbohatších zdrojov chlorofylu, ktorému vďačíme za život na tejto planéte. Aby sme chlorellu čo najviac sprístupnili nášmu tráviacemu traktu, používame metódu sprejového sušenia STEAM. Tá zaručuje ideálny pomer dvoch kvalít – vysokej vstrebateľnosti nutričných látok (minimálne 80 %) a minimálneho poškodenia bunkového obsahu.


Vedeli ste, že...

~ Chlorofyl pôsobí dezodoračne a detoxikačne, potlačuje zápach potu a odstraňuje z organizmu jedovaté látky?
~ Chlorella je najbohatším zdrojom chlorofylu na našej planéte?
~ Zelené potraviny skracujú dobu rekonvalescencie o 50%?


 

Účinky Chlorelly Green Ways

Na chlorelle a ďalších fotosyntetizujúcich organizmoch závisia vyššie formy života. Riasy sú preto základom celého vyššieho potravinového a životného reťazca. Chlorella je jednobunková, pre život dokonale vybavená sladkovodná riasa, ktorá patrí medzi najjednoduchšie, ale najdynamickejšie formy života. Jej očisťujúci charakter je širokospektrálny. Je najbohatším zdrojom chlorofylu na zemi, ktorý zlepšuje ľudom krvný obraz, urýchľuje hojenie rán a bráni zápalom. Okysličuje organizmus, čím bráni vzniku infekčného prostredia. Jedna tableta obsahuje milióny chlorellových buniek, ktoré sa podieľajú na ozdravení nášho tela.

Pestuje sa  v teplom klimatickom pásme a tam načerpanou energiou prehrieva ľudský organizmus. Užitočné vlastnosti Chlorelly sú odbornou verejnosťou sledované už od roku 1890. Chlorella pyrenoidosa je nezávisle (priebežne) testovaná kontrolnými úradmi - má minimálne 80% a vyššiu stráviteľnosť.

Pri výrobe sa použil 100% čistý chlorellový prášok bez akýchkoľvek plnív, spojív či farbív. Hladký povrch tablety zaručuje minimálnu kontaktnú plochu pre nečistoty, baktérie a prach.

Tabletky Chlorelly Green Ways je možné prirovnať k zeleninovým konzervám najvyššej kvality. Ide o vitálne a neuveriteľne rýchlo sa deliace rastlinné bunky, ktoré telu dokážu dodať vitamíny, minerály, aminokyseliny alebo antioxidanty. Vďaka tomu sú dokonalou nutričnou základňou pre uponáhľané a unavené ľudstvo.


Prvá pomoc pri prechladnutí - Cmúľanie chlorelly

Chlorella zlepšuje slizničnú imunitu, ktorá je prvým a dômyselným systémom ochrany tela pred respi­račnými infekciami. Lokálne môžeme využiť účinok chlorelly, keď ju budeme cmúľať pri nastupujúcom prechladnutí. Škriabanie v krku? Najvyšší čas nechať si niekoľko tabletiek chlorelly pomaly rozpúšťať v ústach. Látky z chlorelly tiež znižujú zápal a urýchľujú hojenie slizníc zaťažených bojom s bacilmi. Telo rado využije aj antibakteriálny vplyv chlorelly voči patogénnym bak­tériám.

chlorella pomoc pri prechladnutí vyziva sansport


Dávkovanie

Odporúčané denné množstvo Chlorelly Green Ways je pre priemerného dospelého človeka 5g (20 tabletiek). Pri záťaži je možné dávky navýšiť. Vďaka detoxikačnej schopnosti odporúčame začať menšími dávkami a postupne (v priebehu týždňa od zaradenia do jedálničku) zvyšovať. Predávkovanie v prípade Chlorelly Green Ways (podobne ako v prípade zeleniny) nehrozí. Tabletky môžete jesť nalačno aj počas jedla. Môžete ich cmúľať či prehltnúť celé, alebo rozkúsať a prehltnúť. Vždy ale tabletky dôkladne zapite a pitný režim zvýšte aj počas dňa. Dodržiavajte aj hodinový rozostup medzi užívaním chlorelly a ústne podávanými liekmi.

chlorella davkovanie pouzivanie zdravie navod vyziva sansportAk si želáte produkt objednať , kontaktujte prosím nášho poradcu na čísle 0917500328 alebo mailom info@sansport.sk
ĎAKUJEME :)


Forma
tablety

Pestované
v Taiwane

Certifikáty
Spoločnosť vyrábajúca surovinu pre Green Ways, vlastní certifikát ISO 9002 a certifikát medzinárodnej kvality, čím je uznávaná ako spoločnosť určujúca štandard kvality. V Thaj-wane je výrobca licencovaný k dovozu a predaju svojich produktov v kategórii "liečivých potravín".

zelene produkty značky green ways chlorela v tabletach jacmen v prasku cestovne balenie sansport doplnky logo

 

chlorella green ways vyzivova tabulka ucinky vitaminy bielkoviny tuky sansport

historia green ways vyzivove doplnky aj pre sportovcov

K vybranému produktu sa hodí: