pomocnik vyberu spravnej bezeckej trailovej a cestnej obuvi salomon bratislava


 

 

 

     KAMENNÁ PREDAJŇA

             SANSPORT

SANSPORT
Molecova 4/D
841 04 Bratislava - Karlova Ves

email kontakt sansport salomon napiste nam  E-mail: info@sansport.sk
telefon mobil kontakt phone sansport salomon zavolajte nam  Telefón: +421917500328

 


Otváracie hodiny predajne SANSPORT 

Po - Pi - 11:00 - 18:00
So - 9:00 - 12:00
Ne - ZATVORENÉ

facebook salomon sk sansport sportovy eshop predajna

 instagram sansport salomon sk bratislava 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šumivé tablety FIZZY EASY ELECTROLYTE COMPLEX

Chuť: pomarančovo-broskyňová

DuoLife Boost Formula FIZZY EASY Energy COMPLEX je DuoLife Boost Formula FIZZY EASY Electrolyte COMPLEX je výživový doplnok vo forme šumivých tabliet, založený na prvkoch a aktívnych zložkách podporujúcich udržiavanie správneho hospodárenia s vodou a elektrolytmi, osmotického tlaku, a tiež podporujúcich regeneráciu a činnosť svalov a odosielanie nervových impulzov.

Zloženie výrobku je dodatočne obohatené o BioPerine®* - chránený, patentovaný vzorec prírodného pôvodu s vedecky dokázanou účinnosťou zlepšujúcou vstrebávanie živín, ktoré obsahuje výživový doplnok.

Balenie:  20ks tabliet

100% NATURAL
Neobsahuje konzervačné látky ani GMO

duolife produkty zlava akcia zdravie detox chudnutie odkyslenie organizmu bio vitalita klbova vyziva chlorofil kolagen vitamn c aloes keratin

Výrobca: DuoLife
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: FIBOPELE010100
Dostupnosť: skladom 3 ks
8.67 bez DPH
10.40 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Šumivé tablety FIZZY EASY Elektrolyte Duolife vyzivove doplnky Sansport Bratislava

Šumivé tablety FIZZY EASY Electrolyte COMPLEX

DuoLife Boost Formula FIZZY EASY Electrolyte COMPLEX je výživový doplnok vo forme šumivých tabliet, založený na prvkoch a aktívnych zložkách podporujúcich udržiavanie správneho hospodárenia s vodou a elektrolytmi, osmotického tlaku, a tiež podporujúcich regeneráciu a činnosť svalov a odosielanie nervových impulzov. Po rozpustení tabletky získame hydratačný nápoj, ktorý obsahuje kľúčové zložky pre naše telo: sodík (základný elektrolyt, ktorý pomáha regulovať distribúciu vody v tele), draslík (pomáha regulovať osmotický tlak telesných tekutín) a glukózu (nevyhnutnú pre správne fungovanie srdca a mozgu). Správne vybrané zloženie výživového doplnku DuoLife Boost Formula FIZZY EASY Electrolyte COMPLEX umožňuje rýchlo doplniť stratené tekutiny v tele. Zloženie výrobku je dodatočne obohatené o BioPerine®* - chránený, patentovaný vzorec prírodného pôvodu s vedecky dokázanou účinnosťou zlepšujúcou vstrebávanie živín, ktoré obsahuje výživový doplnok.

Prečo sa FIZZY-EASY oplatí užívať?

Jedným z najdôležitejších faktorov, ktoré sú zodpovedné za správne fungovanie organizmu, je zabezpečenie dostatočného množstva tekutín a elektrolytov. DuoLife Boost Formula FIZZY EASY Electrolyte COMPLEX má vo svojom zložení kľúčové zložky dôležité pre telo. Sú to sodík, draslík a glukóza, vďaka ktorým podporuje udržiavanie správnej rovnováhy vody a elektrolytov, osmotického tlaku, podporuje regeneráciu a prácu svalov a prenosu nervových impulzov. Zloženie výrobku je dodatočne obohatené o BioPerine®* - chránený, patentovaný vzorec prírodného pôvodu s vedecky dokázanou účinnosťou zlepšujúcou vstrebávanie živín, ktoré obsahuje výživový doplnok.

Zloženie: hydrogénuhličitan sodný; regulátor kyslosti: kyselina citrónová; glukóza; kyselina: kyselina jablčná; hydrogénuhličitan draselný; objemové činidlo: sorbitoly; kyselina L-askorbová; protihrudkujúca látka: polyvinylpyrolidón; arómy; sladidlá: sukralóza, steviol glykozidy; BioPerine®* - patentovaná receptúra extraktu z plodov čierneho korenia (Piper nigrum) 50:1 štandardizovaná na 95 % obsah piperínu; farbivo: karotény; práškový koncentrát šťavy z červenej repy; prášková pomarančová šťava - 0,1 %; prášok z broskyňovej šťavy - 0,1 %.
*BioPerine® je zložkou Sabinsu chránenou právom duševného vlastníctva (IP).

 

Obsah zložiek v dennej dávke produktu
3 tabletky

Glukóza
1500 mg

Sodík
900 mg

Draslík
300 mg (15% RP**)

Vitamín C
240 mg (300% RP**)

BioPerine®*
2 mg
**RP - Referenčná hodnota príjmu priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal)
VÝŽIVOVÉ HODNOTY
100 g
1 tabletka (4 g)
3 tabletky (odporúčaná denná dávka)

Energetická hodnota
828 kJ/
193 kcal
33 kJ/
8 kcal
99 kJ/
24 kcal

Tuky
0 g
0 g
0 g

z toho nasýtené tuky
0 g
0 g
0 g

Uhľovodíky
21 g
0,8 g
2,5 g

z toho: cukry
13 g
0,5 g
1,6 g

z toho polyhydrické alkoholy (polyoly)
6 g
< 0,5 g
0,7 g

Bielkoviny
0 g
0 g
0 g

Soľ
20,1 g
0,80 g
2,4 g

Popis výrobku:

Forma: tablety

Balenie:  20ks tabliet

Odporúčaná dávka: rozpustite 1 tabletku v pohári (200 ml) studenej vody. Užívajte 3 tabletky denne. Užite hneď po príprave. Neprekračujte maximálnu odporúčanú dennú dávku. Produkt sa nemôže používať ako náhrada pestrej stravy. Vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité pre správne fungovanie organizmu.

Skladovanie: Výrobok skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred svetlom.

Kontraindikácie: Precitlivenosť na ktorúkoľvek zložku produktu. Nie je vhodný pre deti. Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. V prípade existujúcich chronických ochorení, ako aj v prípade, že užívate lieky, sa pred použitím produktu poraďte s lekárom.

 
 
duolife produkty zlava akcia zdravie detox chudnutie odkyslenie organizmu bio vitalita
 

Skladovanie

Uskladňujte pri izbovej teplote, mimo dosahu malých detí.

Dbajte o životné prostredie s DUOLIFE a separujte odpad!

Po použití produktu dbajte o životné prostredie. Vyhoďte etiketu a nádobu s uzáverom do príslušných nádob na odpad. Pomôže Vám v tom naša tabuľka.

Enviromentálna tabuľka

Ako recyklovať obaly od Duolife? Tabuľka.

duolife produkty zlava akcia zdravie detox chudnutie odkyslenie organizmu bio vitalita klbova vyziva chlorofil kolagen vitamn c aloes keratin

K vybranému produktu sa hodí: