pomocnik vyberu spravnej bezeckej trailovej a cestnej obuvi salomon bratislava


 

 

 

KAMENNÁ PREDAJŇA SANSPORT

SANSPORT
Molecova 4/D
841 04 Bratislava - Karlova Ves

email kontakt sansport salomon napiste nam  E-mail: info@sansport.sk
telefon mobil kontakt phone sansport salomon zavolajte nam  Telefón: +421917500328

 

 Letné prázdniny v predajni SANSPORT 

Pondelok - ZATVORENÉ
Utorok - 15:00 - 18:00
Streda - 15:00 - 18:00
Štvrtok - 11:00 - 14:00
Piatok - 11:00 - 14:00
So - 9:00 - 12:00
Ne - ZATVORENÉ

facebook salomon sk sansport sportovy eshop predajna

 instagram sansport salomon sk bratislava 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šumivé tablety FIZZY EASY L-arginine COMPLEX

Chuť: pomarančovo-čerešňová

DUOLIFE Boost Formula FIZZY EASY L-arginine COMPLEX je doplnok stravy vo forme šumivých tabliet. Zložky, ktoré obsahuje, majú cenné účinky, medzi ktoré patria: napomáhajú k optimálnemu udržaniu hladiny energie, podporujú budovanie svalovej hmoty, podporujú vytrvalosť, vitalitu, optimálnu fyzickú a psychickú pohodu a odolnosť organizmu voči stresu.

Produkt má unikátne zloženie s účinkami, ktoré zlepšujú vstrebávanie živín obsiahnutých v doplnku stravy.

Balenie:  20ks tabliet

100% NATURAL
Neobsahuje konzervačné látky ani GMO

duolife produkty zlava akcia zdravie detox chudnutie odkyslenie organizmu bio vitalita klbova vyziva chlorofil kolagen vitamn c aloes keratin

Výrobca: DuoLife
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: FIBOPCAD010100
Dostupnosť: do 10 dní
20 bez DPH
24 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Šumivé tablety FIZZY EASY L-arginine COMPLEX Duolife vyzivove doplnky Sansport Bratislava

Šumivé tablety FIZZY EASY L-arginine COMPLEX

Doplnok stravy DUOLIFE Boost Formula FIZZY EASY L-arginine COMPLEX obsahuje: L-arginín, L-citrulín; extrakt z koreňa repy, extrakt z koreňa ashwagandha, rutín, niacín, vitamín B12, BioPerine®* - patentovaná receptúra extraktu z ovocia čierneho korenia (Piper nigrum) 50:1 štandardizovaná na 95% obsahu piperínu.


Ashwagandha

- pomáha udržiavať optimálnu hladinu energie, podporuje budovanie svalovej hmoty, podporuje vytrvalosť, vitalitu, optimálnu fyzickú a psychickú pohodu a odolnosť organizmu voči stresu

- prispieva k udržaniu optimálnej duševnej a kognitívnej činnosti

- podporuje optimálne sexuálne funkcie u žien a mužov. Pomáha udržiavať pohyblivosť a počet spermií

- podporuje činnosť srdca a ciev

 

Niacín

- pomáha znižovať pocit únavy a vyčerpania

- prispieva k udržaniu správneho energetického metabolizmu

- pomáha pri správnom fungovaní nervového systému

- pomáha udržiavať správne psychické funkcie

 

Vitamín B12

- pomáha znižovať pocit únavy a vyčerpania

- prispieva k udržaniu správneho energetického metabolizmu

- pomáha pri správnom fungovaní nervového systému

- pomáha udržiavať správne psychologické funkcie

- pomáha pri správnej tvorbe červených krviniek


Spoznajte zložky FIZZY EASY L-arginine komplexu

L-arginín je aminokyselina, ktorú si telo dokáže vyrobiť z kyseliny glutámovej a prolínu, no veľmi často je produkcia tejto aminokyseliny v tele obmedzená. Hlavným faktorom, ktorý spôsobuje pokles produkcie arginínu v tele, je vek. Preto sa nazýva relatívne exogénna aminokyselina. L-arginín prechádza v tele početnými premenami, ktoré prebiehajú najmä v obličkách a pečeni. To sú tiež orgány zodpovedné za biosyntézu tejto látky. Aby však v organizme prebehol proces syntézy L-arginínu, je potrebný L-citrulín. L-arginín primárne využíva náš svalový systém, ale aj tráviaci, obehový, imunitný a sexuálny systém. Kombinovaná suplementácia L-arginínu a L-citrulínu je preto veľmi prospešná, pretože poskytuje nielen externe dôležité aminokyseliny, ale umožňuje aj vlastnú dodatočnú biosyntézu L-arginínu.

L-citrulín je neproteínová aminokyselina, t.j. taká, ktorá sa nepoužíva na tvorbu bielkovín. Vyrába sa v tele z ornitínu v dôsledku cyklu močoviny prebiehajúceho v pečeni. Cieľom tohto cyklu je premena toxického amoniaku (produkt vznikajúci pri rozklade bielkovín) na močovinu, ktorá sa vylučuje z tela obličkami alebo potom. Citrulín je zlúčenina, ktorá je veľmi obľúbená hlavne medzi športovcami.

Extrakt z koreňa repy - repa obsahuje veľa zlúčenín potrebných pre ľudské telo, vrátane: vitamín A, C, vitamíny skupiny B (B1, B2, B3, B6) a minerály ako draslík, fosfor, horčík, vápnik, kobalt, zinok, mangán, ako aj hodnotnú vlákninu (cca 2,8 g na 100 g ). Okrem toho je cvikla bohatým zdrojom fytosterolov, kyseliny listovej, polyfenolov a betalaínu, hlavne betanínu.

Ashwagandha – tiež známa ako Withania opojná. Je to rastlina z Indie. Za svoje cenné vlastnosti vďačí najmä dvom skupinám zlúčenín – withanolidom a glykowithanolidom. Je klasifikovaná ako adaptogénna rastlina. Pojem "adaptogén" označuje látku, ktorá umožňuje telu reagovať na fyzikálne, chemické a biologické stresory zvýšením nešpecifickej reakcie organizmu na daný typ stresora. To znamená, že adaptogén zvyšuje schopnosť tela prispôsobiť sa meniacim sa podmienkam prostredia. Ashwagandha bola intenzívne skúmaná pre svoje mnohé ďalšie vlastnosti, ktoré podporujú ľudské telo.

- pomáha optimálne udržiavať hladinu energie, podporuje budovanie svalovej hmoty, podporuje vytrvalosť, vitalitu, optimálnu fyzickú a psychickú pohodu a odolnosť organizmu voči stresu
- má adaptogénne vlastnosti
- prispieva k udržaniu optimálnej mentálnej a kognitívnej činnosti
- podporuje optimálne sexuálne funkcie u žien a mužov. Pomáha udržiavať pohyblivosť a počet spermií
- podporuje funkcie srdca a ciev
- podporuje činnosť dýchacieho systému
- podporuje udržanie správneho stavu pokožky

Rutín (rutozid) – je zložka rastlinného pôvodu patriaca do skupiny flavonoidov. Je to prírodné farbivo prítomné v niektorých druhoch zeleniny a ovocia (napr. citrusové plody, mrkva, paradajky, sladké zemiaky alebo jablká). Názov rutín pochádza od ruty obyčajnej (Ruta graveolens) - rastliny obsahujúcej dôležitú účinnú látku.

Vitamín B3 (niacín) – niacín pomáha znižovať pocit únavy a vyčerpania; prispieva k udržaniu správneho energetického metabolizmu; pomáha pri správnom fungovaní nervového systému; pomáha udržiavať správne psychologické funkcie; pomáha udržiavať správny stav slizníc; pomáha udržiavať zdravú pokožku.

Vitamín B12 – pomáha znižovať pocit únavy a vyčerpania; prispieva k udržaniu správneho energetického metabolizmu; pomáha pri správnom fungovaní nervového systému; pomáha udržiavať správny metabolizmus homocysteínu; pomáha udržiavať správne psychologické funkcie; pomáha pri správnej tvorbe červených krviniek; prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému; hrá úlohu v procese delenia buniek.

BioPerine®* – je patentovaná receptúra rastlinného pôvodu na báze extraktu z čierneho korenia, s veľmi vysokým, 95% obsahom účinnej látky – piperínu. Obsah piperínu v dennej porcii výživového doplnku DUOLIFE Boost Formula FIZZY EASY L-arginine COMPLEX je 2 mg a je to najvyšší podiel tejto zložky schválený na použitie v doplnkoch stravy v Poľsku od roku 2022. BioPerine®* bol dokázaný výskumom a zdokumentovaný vedeckými správami na podporu zvýšenej biologickej dostupnosti živín z potravín a doplnkov stravy.


Zloženie: regulátory kyslosti: kyselina citrónová, uhličitany sodné; L-arginín hydrochlorid; objemové činidlo: sorbitoly; L-citrulín; extrakt z koreňov repy (Beta vulgaris) ; extrakt z koreňa ashwagandha (Withania somnifera) ; kyselina: kyselina jablčná; arómy; prášok z koncentrátu šťavy z červenej repy; protihrudkujúca látka: polyvinylpyrolidón; rutina; farbivo: karotény; sladidlá: sukralóza, glykozidy steviolu zo stévie; niacín (nikotínamid); prášok z pomarančovej šťavy – 0,1 %; vitamín B12 (kyanokobalamín); BioPerine®* – patentovaná receptúra extraktu z ovocia čierneho korenia (Piper nigrum) 50:1 štandardizovaná na 95% obsahu piperínu.

*BioPerine® je zložkou Sabinsy chránený právami duševného vlastníctva.


Obsah zložiek v dennej dávke produktu

3 tablety
 
L-arginín
1500 mg
 
L-citrulín
600 mg
 
Extrakt z koreňa repy
450 mg
 
Extrakt z koreňa Ashwagandha
300 mg
 
Rutina
75 mg
 
Vitamín B12
3,75 μg (150 %**)
 
Niacín
24 mg (150 %**)
 
BioPerine®*
2 mg
 

**% RP – Referenčný príjem priemerného dospelého (8 400 kJ/2 000 kcal)


Popis výrobku:

Forma: tablety

Balenie:  20ks tabliet

Odporúčaná dávka: rozpustite 1 tabletku v pohári (200 ml) studenej vody. Užívajte 1 tabletku denne. Užite hneď po príprave. Neprekračujte maximálnu odporúčanú dennú dávku. Produkt sa nemôže používať ako náhrada pestrej stravy. Vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité pre správne fungovanie organizmu.

Skladovanie: Výrobok skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred svetlom.

Kontraindikácie: Precitlivenosť na ktorúkoľvek zložku produktu. Nie je vhodný pre deti. Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.
V prípade existujúcich chronických ochorení, ako aj v prípade, že užívate lieky, sa pred použitím produktu poraďte s lekárom.

 
 
duolife produkty zlava akcia zdravie detox chudnutie odkyslenie organizmu bio vitalita
 

Skladovanie

Uskladňujte pri izbovej teplote, mimo dosahu malých detí.

Dbajte o životné prostredie s DUOLIFE a separujte odpad!

Po použití produktu dbajte o životné prostredie. Vyhoďte etiketu a nádobu s uzáverom do príslušných nádob na odpad. Pomôže Vám v tom naša tabuľka.

Enviromentálna tabuľka

Ako recyklovať obaly od Duolife? Tabuľka.

duolife produkty zlava akcia zdravie detox chudnutie odkyslenie organizmu bio vitalita klbova vyziva chlorofil kolagen vitamn c aloes keratin