pomocnik vyberu spravnej bezeckej trailovej a cestnej obuvi salomon bratislava


 

 

 

     KAMENNÁ PREDAJŇA

             SANSPORT

SANSPORT
Molecova 4/D
841 04 Bratislava - Karlova Ves

email kontakt sansport salomon napiste nam  E-mail: info@sansport.sk
telefon mobil kontakt phone sansport salomon zavolajte nam  Telefón: +421917500328

 


Otváracie hodiny predajne SANSPORT 

Po - Pi - 11:00 - 18:00
So - 9:00 - 12:00
Ne - ZATVORENÉ

facebook salomon sk sansport sportovy eshop predajna

 instagram sansport salomon sk bratislava 

 

 

 

 

 

 

 

 

DuoLife ProCholterol® / 60tbl

ProCholterol® je výrobok vo forme kapsúl vyrobený zo starostlivo vybraných zložiek prírodného pôvodu, ktoré tvoria unikátnu kompozíciu v súlade s pravidlami synergizmu. Doplnok stravy ProCholterol® je kombináciou patentovanej receptúry ProCholterol® získanej z listov opuncie a kvasnicami fermentovaného extraktu z červenej ryže, extraktu z plodov amly, rastlinných fytosterolov získaných z rastlinného výťažku zo sójových semien a mnohých ďalších cenných rastlinných zložiek.

100% NATURAL
Neobsahuje konzervačné látky ani GMO

duolife produkty zlava akcia zdravie detox chudnutie odkyslenie organizmu bio vitalita klbova vyziva chlorofil kolagen vitamn c aloes keratin

Výrobca: DuoLife
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: ProCholterolDL
Dostupnosť: skladom 1 ks
30.75 bez DPH
36.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

DuoLife ProCholterol®

Pomáha udržiavať optimálnu funkciu srdca a normálnu hladinu cholesterolu.

ProCholterol® je výrobok vo forme kapsúl vyrobený zo starostlivo vybraných zložiek prírodného pôvodu, ktoré tvoria unikátnu kompozíciu v súlade s pravidlami synergizmu. Doplnok stravy ProCholterol® je kombináciou patentovanej receptúry ProCholterol® získanej z listov opuncie a kvasnicami fermentovaného extraktu z červenej ryže, extraktu z plodov amly, rastlinných fytosterolov získaných z rastlinného výťažku zo sójových semien a mnohých ďalších cenných rastlinných zložiek.

Doplnok stravy ProCholterol® obsahuje: extrakt z plodov amly, kvasnicami fermentovaný extrakt z červenej ryže, patentovanú formulu ProCholterol® získanú z listov opuncie, extrakt z cesnaku, extrakt z listov Gynostemma pentaphyllum, rastlinné fytosteroly získané z rastlinného oleja zo sójových semien, extrakt z listov Brahmi.

Cesnak pomáha udržiavať optimálnu funkciu srdca, normálnu hladinu cholesterolu a normálnu hladinu lipidov v krvi. Prispieva tiež k udržiavaniu ciev v dobrom stave.

Gynostemma pentaphyllum prostredníctvom vyváženej stravy pomáha kontrolovať metabolizmus lipidov (cholesterolu a triglyceridov). Je to prírodný zdroj, ktorý udržiava fyziologickú rovnováhu tukov v krvi.


Vedeli ste, že...

Fermentovaná červená ryža (vrátane monakolínu K) – získava sa fermentáciou ryže s použitím určitých kvasiniek (Monascus purpureus, M. pilosus, M. floridanus alebo M. ruber). Počas fermentácie kvasinky obohacujú ryžu o komplex cenných látok vrátane polyketidov, ako sú monakolíny. V závislosti od podmienok fermentácie a typu kvasiniek sa môžu tvoriť rôzne typy monakolínu (kompaktin, monakolín M, L, J, X) a podtyp monakolínu K.

Extrakt z plodov amly – amla je rastlina, ktorú možno nájsť aj pod názvom indický egreš. Je jedným z najbohatších zdrojov vitamínu C v prírodnej forme. Okrem toho je výborným zdrojom chrómu, zinku a medi.

Extrakt z cesnaku – cesnak je v prírodnej medicíny známy už 4000 rokov. Obsahuje flavonoidy a je charakteristický značnou koncentráciou síry nazhromaždenej v alíne a skordiníne. Cesnak obsahuje aj ďalšie cenné látky, napríklad vitamín C, vitamíny skupiny B a minerálne látky (fosfor a draslík).

Cesnak pomáha udržiavať optimálnu funkciu srdca. Cesnak pomáha udržiavať normálnu hladinu cholesterolu a normálnu hladinu lipidov v krvi. Cesnak prispieva k udržaniu ciev v optimálnom stave.

ProCholterol® (patentovaná formula získaná z listov opuncie) – opuncia (známa ako indiánska figovník alebo kaktusová figovník) je druh kaktusu, ktorý prirodzene rastie okrem iného v Mexiku, ale pestuje sa aj v mnohých iných teplých častiach sveta – vrátane južnej Európy (napr. Taliansko). Plody, listy aj kvety sú jedlé. Opuncie obsahujú veľa cenných vitamínov, napr. vitamín C, vitamíny skupiny B, vitamín A a vitamín E. Opuncia je tiež vynikajúcim prírodným zdrojom vlákniny, ktorá je cenná pre náš tráviaci systém.

Gynostemma pentaphyllum – rastlina známa ako „bylina dlhovekosti“ a päťlistý ženšen. Pochádza z Ázie, ale úspešne sa pestuje aj v Poľsku. Gynostemma je bohatým zdrojom vitamínov skupiny B, ako aj vitamínov A, C, D a E. Okrem toho obsahuje aj cenné minerálne látky vrátane horčíka, fosforu, železa, zinku, mangánu, selénu, draslíka a vápnika. Za zmienku stoja aj glykozidy, ktorých je v Gynostemma pentaphyllum niekoľkonásobne viac ako v populárnom ženšene. Rastlina obsahuje aj flavonoidy, saponíny, steroly, polysacharidy a mnohé aminokyseliny.

Gynostemma pentaphyllum prostredníctvom vyváženej stravy pomáha kontrolovať metabolizmus lipidov (cholesterolu a triglyceridov). Je to prírodný zdroj, ktorý udržiava fyziologickú rovnováhu tukov v krvi.

Fytosteroly – alebo rastlinné steroly – sú štrukturálne a funkčné analógy cholesterolu produkované rastlinami. Fytosteroly sú preto dôležitou súčasťou správne zostavenej stravy. Nachádzajú sa vo všetkých rastlinných tkanivách, ale najviac ich je v rastlinných olejoch. Sójové bôby obsahujú 18 – 20 % oleja v sušine; sójový olej má priaznivý pomer nenasýtených a nasýtených mastných kyselín. Okrem toho sója obsahuje mnoho cenných fytochemikálií vrátane fytosterolov (najmä sitosterol a stigmasterol). Strava bohatá na fytosteroly dokonale zapadá do racionálneho prístupu k výžive založenej na rastlinných produktoch a znižovaní podielu cholesterolu zo živočíšnych produktov.

Extrakt z brahmi – brahmi alias bakopa drobnolistá je bylina so širokým spektrom vlastností vrátane adaptogénnych. Medzi účinné látky patria triterpenoidy patriace do skupiny steroidných saponínov: bakozidy, bakopazidy a bakosaponíny, ako aj antioxidačné polyfenoly a fytosteroly (stigmasterol a beta-sitosterol).


Popis výrobku:

Forma: kapsule

Obsah: 60 kapsúl

Odporúčané dávkovanie: 1-2 tobolky denne. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výrobok nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Správna životospráva je dôležitá pre správnu funkciu organizmu.

Skladovanie: Skladujte v izbovej teplote, v mieste nedostupnom pre malé deti.

Kontraindikácie: Precitlivenosť na niektorú zo zložiek výrobku. Prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie: inulín z koreňa čakanky (Cichorium intybus), extrakt z plodov amly (Phyllanthus emblica) 5:1, kvasnicami fermentovaný extrakt z červenej ryže 30:1 (3 % monakolínu K), patentovaná formula ProCholterol® získaná z listov opuncie (Opuntia ficus-indica), extrakt z cesnaku (Allium sativum) 10:1, extrakt z listov Gynostemma pentaphyllum 5:1, rastlinné fytosteroly získané z rastlinného extraktu zo semien sóje (Glycine max Merr. ) 25:1, extrakt z listov Brahmi (Bacopa monnieri) 5:1, protihrudkujúca látka oxid kremičitý (z ryže). Zloženie obalu kapsuly: hydroxymetylpropylcelulóza (HPMC), želírujúca látka – guma gellan, farbivo – meďnaté komplexy chlorofylov a chlorofylínov.

NEOBSAHUJE žiadne konzervačné látky ani stabilizátory. Najvyššia kvalita výrobku zaručí najlepšiu stráviteľnosť.

duolife bez konzervacnych latok, bez GMO, netestovane na zvieratach. 100% stravitelne, vyzivove doplnky logo

duolife produkty zlava akcia zdravie detox chudnutie odkyslenie organizmu bio vitalita klbova vyziva chlorofil kolagen vitamn c aloes keratin

Skladovanie

Uskladňujte pri izbovej teplote, mimo dosahu malých detí.

Dbajte o životné prostredie s DUOLIFE a separujte odpad!

Po použití produktu dbajte o životné prostredie. Vyhoďte etiketu a nádobu s uzáverom do príslušných nádob na odpad. Pomôže Vám v tom naša tabuľka.

Enviromentálna tabuľka

Ako recyklovať obaly od Duolife? Tabuľka.

duolife produkty zlava akcia zdravie detox chudnutie odkyslenie organizmu bio vitalita klbova vyziva chlorofil kolagen vitamn c aloes keratin