pomocnik vyberu spravnej bezeckej trailovej a cestnej obuvi salomon bratislava


 

 

 

     KAMENNÁ PREDAJŇA

             SANSPORT

SANSPORT
Molecova 4/D
841 04 Bratislava - Karlova Ves

email kontakt sansport salomon napiste nam  E-mail: info@sansport.sk
telefon mobil kontakt phone sansport salomon zavolajte nam  Telefón: +421917500328

 


Otváracie hodiny predajne SANSPORT 

Po - Pi - 11:00 - 18:00
So - 9:00 - 12:00
Ne - ZATVORENÉ

facebook salomon sk sansport sportovy eshop predajna

 instagram sansport salomon sk bratislava 

 

 

 

 

 

 

 

 

DuoLife Collagen Powder 15 x 10,8g

NOVINKA

DuoLife Collagen Powder je doplnok stravy vo forme vrecúšok s pomarančovo-brusnicovou príchuťou, obsahujúci iba zložky prírodného pôvodu. Prípravok tvoria suroviny najvyššej kvality. Obsahuje veľmi vysoký podiel kolagénu. Receptúra bola navyše obohatená o extrakt z lastúry novozélandskej - slávky zelenoústej, extrakt z chaluhy bublinatej, prírodné vitamíny E a D3 a patentovanú receptúru získanú z inaktivovaných buniek kvasiniek Saccharomyces cerevisiae, štandardizovanú na obsah selénu.

Až 9 g kolagénu v každom vrecúšku.

Balenie: 162g (15x10,8g)

100% NATURAL
Neobsahuje konzervačné látky ani GMO

duolife produkty zlava akcia zdravie detox chudnutie odkyslenie organizmu bio vitalita klbova vyziva chlorofil kolagen vitamn c aloes keratin

 

 

Výrobca: DuoLife
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: DLPOPCOPOD0100
Dostupnosť: skladom 3 ks
57 bez DPH
68.40 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

DuoLife Collagen v prášku

DuoLife Collagen Powder je doplnok stravy obsahujúci iba zložky prírodného pôvodu.

DuoLife Collagen Powder je doplnok stravy vo forme vrecúšok s pomarančovo-brusnicovou príchuťou, obsahujúci iba zložky prírodného pôvodu. Prípravok tvoria suroviny najvyššej kvality. Obsahuje veľmi vysoký podiel kolagénu. Receptúra bola navyše obohatená o extrakt z lastúry novozélandskej - slávky zelenoústej, extrakt z chaluhy bublinatej, prírodné vitamíny E a D3 a patentovanú receptúru získanú z inaktivovaných buniek kvasiniek Saccharomyces cerevisiae, štandardizovanú na obsah selénu.


Vedeli ste, že zložky v DuoLife Collagen Powder podporujú mnohé fyziologické procesy:

- vitamín D prispieva k udržaniu zdravých kostí

- vitamín D prispieva k udržaniu správneho fungovania svalov

- vitamín D prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému

- jód prispieva k správnej tvorbe hormónov štítnej žľazy a k správnemu fungovaniu štítnej žľazy

- jód prispieva k udržaniu zdravej pokožky

- selén prispieva k udržaniu zdravých nechtov a vlasov

- selén prispieva k správnemu fungovaniu štítnej žľazy

- vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom


Spoznajte zložky doplnku stravy DuoLife Collagen Powder

 

Kolagén z koží morských rýb

Kolagén je základná bielkovina, ktorá tvorí spojivové tkanivo. Je základným stavebným kameňom kože, chrupaviek a kostí. Približne od 25.-30. roku života sa produkcia kolagénu v našom tele znižuje, s pribúdajúcim vekom sa tento proces zintenzívňuje a približne od 60. roku života naše telo už nevytvára endogénny kolagén [1]. Zvýšená fyzická aktivita a extrémne športy, hormonálne zmeny, nadmerné vystavovanie sa slnku, nepriaznivé účinky poveternostných podmienok môžu spôsobiť zrýchlený rozpad kolagénových vlákien, čo oslabuje osteoartikulárny systém, koža stráca svoju pevnosť a začínajú sa objavovať prvé vrásky.

Extrakt z lastúry novozélandskej - slávky zelenoústej (Perna canaliculus), vrátane 2 % glykozaminoglykánov (GAG)

Slávka novozélandská (Perna canaliculus), známa aj ako slávka zelenoústá, je lastúra so zelenou mušľou žijúca pri pobreží Nového Zélandu. Slávka novozélandská je cenným zdrojom glykozaminoglykánov (GAG), omega-3 mastných kyselín, vitamínov A, C, E, D a skupiny B a minerálov ako železo, vápnik, sodík, draslík, fosfor a selén.

Glykozaminoglykány (GAG) tvoria spolu s kolagénovými a elastínovými vláknami medzibunkovú matricu. Medzibunková matrica vypĺňa medzibunkové priestory, vďaka čomu má významný vplyv na stav tkanív, ich elasticitu, pružnosť a pevnosť a umožňuje cirkuláciu tkanivového moku, ktorý plní nutričné funkcie pre bunky vlastného spojivového tkaniva a chrupavku [2].

Ekstrakt z chaluhy bublinatej (Fucus vesiculosus) 5:1, štandardizovaný na 0,1 % obsah jódu

Chaluha bublinatá (Fucus vesiculosus) je morská riasa, zelenohnedá riasa bohatá na jód a polysacharidy (fukoidány, laminarín a algináty). Je tiež zdrojom vlákniny a minerálov ako horčík, sodík, draslík, vápnik, mangán, zinok, fosfor a meď, a tiež vitamínov: A, C a vitamínov zo skupiny B [3]. Chaluha bublinatá vďaka obsahu jódu prispieva k správnej činnosti štítnej žľazy a prítomná vláknina podporuje metabolizmus a črevnú pasáž, ako aj reguláciu vyprázdňovania.

Jód je mikroprvok, ktorý pomáha pri správnej tvorbe hormónov štítnej žľazy - tyroxínu (T4) a trijódtyronínu (T3) a pri správnej činnosti štítnej žľazy. Tieto hormóny sú zodpovedné za reguláciu mnohých dôležitých fyziologických procesov. Stimulujú základnú látkovú premenu, regulujú metabolizmus sacharidov a lipidov, stimulujú syntézu bielkovín (vrátane kolagénu a elastínu) a enzýmov. Podporujú tiež rast tela a vývoj centrálneho nervového systému. Okrem toho sa podieľajú na procesoch bunkového dýchania a výroby energie - sú teda nevyhnutné v procese regulácie telesnej teploty, pulzu a tlaku [4,5].

Vyhradená formula získaná z inaktivovaných buniek kvasiniek Saccharomyces cerevisiae štandardizovaná na obsah selénu.

Receptúra obsiahnutá v prípravku so štandardizovaným obsahom selénu sa získava fermentáciou a potom inaktiváciou špeciálnych kvasiniek Saccharomyces cerevisiae. Kvasinky – prírodný zdroj mnohých vitamínov a minerálov, sú pestované a dodatočne vyživované a následne spracované a sušené v miernych podmienkach, čo umožňuje interakciu konzervovaných vitamínov a minerálov s prírodnou kvasinkovou matricou, ktorá im predstavuje „biologické pozadie” a zaručuje ich trvanlivosť a kvalitu. Získaný konečný produkt obsahuje komplex prírodných, dokonale vstrebateľných živín so špecifickým štandardizovaným množstvom organického selénu.

Selén je cenný mikroprvok obsiahnutý v dvoch aminokyselinách: selenometionín a selenocysteín. Selén prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom, optimálnemu fungovaniu imunitného systému, správnej funkcii štítnej žľazy a správnej spermatogenéze, a tiež pomáha udržiavať zdravé vlasy a nechty [6,7]

Prírodný vitamín E (D-alfa-tokoferylsukcinát)

Vitamín E nazývaný „vitamínom mladosti” a „vitamínom plodnosti”, prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Prírodný vitamín D3 (cholekalciferol)

Vitamín D3 sa syntetizuje v pokožke pod vplyvom slnečného žiarenia, výlučne v podmienkach, v ktorých je potrebný. Vitamín D3 je cennou zložkou, pretože prispieva k správnemu vstrebávaniu/využitiu vápnika a fosforu v tele, k udržaniu zdravých zubov a kostí a k udržaniu správnej hladiny vápnika v krvi. Okrem toho pomáha udržiavať optimálne funkcie imunitného systému, prispieva k správnemu fungovaniu svalov a podieľa sa na procese delenia buniek.

Stévia (glykozidy steviolu) - prírodné sladidlo

Glykozidy steviolu sú tiež celkom prírodným sladidlom. Stévia (Stevia rebaudiana) je rastlina, ktorá sa v Južnej Amerike používa už celé storočia. Glykozidy steviolu predstavujú skupinu hodnotných rastlinných zložiek - tieto zlúčeniny sú 300-400x sladšie od cukru, preto ich v zložení výrobku DuoLife Collagen Powder naozaj nie je veľa. Glykozidy steviolu sú kaloricky nulové a neabsorbujú sa v ľudskom gastrointestinálnom trakte [8]. Vedecké štúdie preukázali, že stévia môže byť bezpečná konzumovaná každého dňa. Niet pochýb o tom, že uvedenie stévie na trh s potravinami je prvým krokom k zmene zlých stravovacích návykov súvisiacich s nadmernou konzumáciou cukru v každodennej strave [9].


Popis výrobku:

Forma: prášok

Balenie:162g (15x10,8g)

Odporúčaná dávka: 1 vrecúško denne. Obsah vrecúška rozpustite v pohári vody alebo inej studenej tekutiny a dobre premiešajte. Môžete ho taktiež zmiešať s jedlom. Užite hneď po príprave. Neprekračujte maximálnu odporúčanú dennú dávku.

Produkt sa nemôže používať ako náhrada pestrej stravy. Vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité pre správne fungovanie organizmu.

Preventívne opatrenia: Preventívne opatrenia: Preventívne opatrenia: Nepoužívajte v prípade alergie na ktorúkoľvek zložku. Nepoužívať v prípade tehotenstva a počas dojčenia. V prípade existujúcich chronických ochorení, ako aj v prípade, že užívate lieky, sa pred použitím produktu poraďte s lekárom.

Skladovanie: skladujte pri izbovej teplote, mimo dosahu malých detí. Dbajte o životné prostredie s DuoLife a separujte odpad! Prázdny obal zlikvidujte šetrne k životnému prostrediu. Kartón, štítok a vrecúško vyhoďte do odpadkových nádob so správnym označením. 

Kontraindikácie: Precitlivenosť na niektorú zo zložiek výrobku. Prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie: kolagén z kože morských rýb, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, prírodná pomarančová aróma, farbivo: betanín, extrakt z lastúry novozélandskej - slávky zelenoústej (Perna canaliculus), z toho 2 % glykozaminoglykánov (GAG), vyhradená receptúra získaná z inaktivovaných kvasinkových buniek Saccharomyces cerevisiae štandardizovaný na obsah selénu, extrakt z chaluhy bublinatej (Fucus vesiculosus) 5:1, štandardizovaný na 0,1 % obsah jódu, prírodný vitamín E (D-alfa-tokoferylsukcinát), prírodný vitamín D3 (cholekalciferol), protihrudkujúce činidlo - oxid kremičitý (z ryže), prírodná brusnicová aróma, sladidlo: glykozidy steviolu zo stévie.

NEOBSAHUJE žiadne konzervačné látky ani stabilizátory. Najvyššia kvalita výrobku zaručí najlepšiu stráviteľnosť.

duolife bez konzervacnych latok, bez GMO, netestovane na zvieratach. 100% stravitelne, vyzivove doplnky logo

 
 
duolife produkty zlava akcia zdravie detox chudnutie odkyslenie organizmu bio vitalita
 

Vyskúšajte aj komplexné zdravie na každý deň s DuoLife Deň a Noc