pomocnik vyberu spravnej bezeckej trailovej a cestnej obuvi salomon bratislava


 

 

 

     KAMENNÁ PREDAJŇA

             SANSPORT

SANSPORT
Molecova 4/D
841 04 Bratislava - Karlova Ves

email kontakt sansport salomon napiste nam  E-mail: info@sansport.sk
telefon mobil kontakt phone sansport salomon zavolajte nam  Telefón: +421917500328

 


Otváracie hodiny predajne SANSPORT 

Po - Pi - 11:00 - 18:00
So - 9:00 - 12:00
Ne - ZATVORENÉ

facebook salomon sk sansport sportovy eshop predajna

 instagram sansport salomon sk bratislava 

 

 

 

 

 

 

 

 

Žijte dobře, žijte dlouho /CZ/

- 10%

Dobrých kníh nieje nikdy dosť. obzvlášť, pokiaľ sa venujú zdravému a dobrému životnému štýlu. Takáto je aj kniha "Žijte dobře, žijte dlouho" od Petra Deadmena o rozvíjaní a pestovaní života a o zdravom životnom štýle podľa starého čínskeho učenia Yang Sheng.

Autor: Peter Deadman

Jazyk: čeština

vitalne huby znacky mycomedica testovana kvalita medicinalne liecive podla tradicnej cinskej mediciny predajna bratislava eshop

Výrobca: MycoMedica®
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: zijtedobre
Dostupnosť: skladom 1 ks
24.75 bez DPH
29.70 ks
Pôvodná cena 33, Zľava 10 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Kniha - Žijte dobře, žijte dlouho

Autor: Peter Deadman

kniha zijte dobre zijte dlouho podla tradicnej cinskej mediciny deadman

Učenie vychádzajúce z čínskej tradície pestovania života.

Kniha známeho propagátora čínskej medicíny v západnom svete Petera Deadmana „Žite dobre, žite dlho" sa zaoberá čínskou tradíciou Yang Sheng (jang-šeng), po slovensky, pestovanie života. Táto tradícia sa nepretržite vyvíjala vyše 2 500 rokov a slúži ako praktický návod na starostlivosť o telo, myseľ a ducha.

Jej učenie môže ľuďom pomôcť zlepšiť zdravie a dožiť sa dlhšieho veku, a to prostredníctvom kultivácie mysle, emócií, stravovania, cvičenia, sexuálneho správania a mnohých ďalších aspektov ľudského života. A ako v tejto knihe uvidíte, účinnosť tohto učenia opakovane potvrdzujú výsledky moderného výskumu v oblasti životného štýlu.

Obsah knihy si môžete pozrieť tu. Ukážky tu a tu.


STRUČNÝ POPIS KNIHY 

Kniha „Žite dobre, žite dlho" sa podrobne zaoberá tradičnou čínskou filozofiou Yang Sheng a možnosťami jej využitia na zlepšenie nášho života. Yang Sheng považuje ľudské telo za súčasť okolitého prostredia, prirodzených a stále sa opakujúcich cyklov a univerzálnych zákonov prírody a verí, že ak žijeme dobre, môžeme žiť aj dlho. Kniha podrobne popisuje prístupy k zdraviu, ktoré sa vyvinuli počas viac ako 25 storočí a tvorí praktický a zrozumiteľný návod, ako sa starať komplexne o naše telo, myseľ a dušu.

Kniha ukazuje cestu, ako zlepšiť naše zdravie, predĺžiť si život pomocou cibrenia mysle, emócií, zmenou stravovania, cvičením, skvalitnením spánku, sexuálneho správania a ďalších aspektov. Okrem tradičných tém sa sústreďuje aj na život človeka v modernej dobe, na jeho sociálne väzby a väzby k okolitému prostrediu a radí, ako uplatniť múdre yangshengské princípy na rôzne situácie ako sociálna spravodlivosť, vzdelanie, moderný pôrod, zmeny klímy, zhoršovanie životného prostredia a udržateľnosť poľnohospodárstva.

Kniha osloví svojou čitateľnosťou a jednoduchosťou každého čitateľa, ktorý sa zaujíma o svoje zdravie.
Je základným textom pre študentov tradičnej čínskej medicíny.
Pre skúsených praktikov ponúkne určite veľké množstvo inšpiratívnych myšlienok.


O AUTOROVI

Autorom knihy „Žite dobre, žite dlho" je jeden z najznámejších propagátorov tradičnej čínskej medicíny v západnom svete, Peter Deadman. Žije v Anglicku a čínsku medicínu študuje, praktizuje, píše a učí o nej viac ako 45 rokov. Zaoberá sa dlhodobo učením Yang Sheng a cvičením Qi Gong. Napísal tiež akupunktúrny manuál, ktorý používa väčšina akupunkturistov v Európe. Peter Deadman tiež vydáva odborný časopis The Journal of Chinese Medicine.

 

kniha o hubach vitalne huby tradicna cinska medicina eshop bratislava svet liecivych hub

🎁 Tip na darček 🎁

Dobrých kníh nieje nikdy dosť. obzvlášť, pokiaľ sa venujú zdravému a dobrému životnému štýlu. Takáto je aj kniha "Žijte dobře, žijte dlouho" od Petra Deadmena o rozvíjaní a pestovaní života a o zdravom životnom štýle podľa starého čínskeho učenia Yang Sheng.

Verte, že táto kniha bude skutočne krásnym darčekom.
💙


Parametre
Jazyk: čeština
Autor:  Peter Deadman
ISBN: ISBN 978-80-907261-0-9
Počet strán: 425
Väzba: Pevná bez obalu

vitalne huby znacky mycomedica testovana kvalita medicinalne liecive podla tradicnej cinskej mediciny predajna bratislava eshop

 

Autor knihy

Merlin Sheldrake je biológ a spisovateľ. Doktorát z tropickej ekológie získal na Univerzite v Cambridge za svoju prácu o podzemných hubovitých sieťach v tropických dažďových pralesoch v Paname, kde absolvoval doktorantskú stáž pod hlavičkou Smithsonovho tropického výzkumného inštitútu. Venuje sa hudbe a rád kvasí alkoholické nápoje. Poprepletaný život je jeho knižným debutom.