pomocnik vyberu spravnej bezeckej trailovej a cestnej obuvi salomon bratislava


 

 

 

     KAMENNÁ PREDAJŇA

             SANSPORT

SANSPORT
Molecova 4/D
841 04 Bratislava - Karlova Ves

email kontakt sansport salomon napiste nam  E-mail: info@sansport.sk
telefon mobil kontakt phone sansport salomon zavolajte nam  Telefón: +421917500328

 


Otváracie hodiny predajne SANSPORT 

Po - Pi - 11:00 - 18:00
So - 9:00 - 12:00
Ne - ZATVORENÉ

facebook salomon sk sansport sportovy eshop predajna

 instagram sansport salomon sk bratislava 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kniha Houby a jejich léčivé účinky /CZ/

Kniha o liečivých účinkoch húb.

Najstaršie písomné zmienky o liečivých účinkoch húb pochádzajú z doby pred 5000 rokmi z Indie. Pri múmii ľadového muža sa v ľadovci na hraniciach Talianska a Rakúska našli sušené huby v zachovalom stave. Knižka vám predstaví hlavné používané huby a ich priaznivé účinky na človeka.

Autor: Pavel Valíček

Jazyk: čeština

vitalne huby znacky mycomedica testovana kvalita medicinalne liecive podla tradicnej cinskej mediciny predajna bratislava eshop

Výrobca: MycoMedica®
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: knihahuby
Dostupnosť: skladom 1 ks
7.42 bez DPH
8.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Kniha Huby a ich liečivé účinky /CZ/

Autor: Pavel Valíček

huby a ich liecive ucinky kniha o hubach pavel valicek

 

 

 

Využitie húb v kuchyni, podobne ako možnému pestovaniu sa u nás venuje rad publikácií. Táto vás zoznámi predovšetkým s ich liečivými účinkami. Pri každej z viac ako tridsať húb je stručne uvedená história užívania, morfologický popis a rozšírenie, prípadne ďalšie príbuzné druhy, rozšírenejšie potom obsahové látky a liečebné účinky, vrátane využitia z hľadiska tradičnej čínskej medicíny. Spomenuté je taktiež ich využitie v kuchyni a možnosti prípadného pestovania mimo ich prirodzený výskyt. Poslednú kapitolu tvorí prehlaď ôsmich u nás vačšinou bežne rastúcich húb, ktoré si zaslúžia našu pozornosť pre ich liečivé účinky. Súčasťou publikácie sú aj štyri registre, z ktorých vecný register je zameraný na využitie jednotlivých húb pri rozličných onemocneniach. 
Kniha je viazaná s farebnou obálkou, bohato ilustrovaná a doplnená fotoprílohou. Počet strán 152.
 ISBN 978-80-86231-54-9

vitalne huby znacky mycomedica testovana kvalita medicinalne liecive podla tradicnej cinskej mediciny predajna bratislava eshop

 

Autor knihy

Merlin Sheldrake je biológ a spisovateľ. Doktorát z tropickej ekológie získal na Univerzite v Cambridge za svoju prácu o podzemných hubovitých sieťach v tropických dažďových pralesoch v Paname, kde absolvoval doktorantskú stáž pod hlavičkou Smithsonovho tropického výzkumného inštitútu. Venuje sa hudbe a rád kvasí alkoholické nápoje. Poprepletaný život je jeho knižným debutom.