pomocnik vyberu spravnej bezeckej trailovej a cestnej obuvi salomon bratislava


 

 

 

     KAMENNÁ PREDAJŇA

             SANSPORT

SANSPORT
Molecova 4/D
841 04 Bratislava - Karlova Ves

email kontakt sansport salomon napiste nam  E-mail: info@sansport.sk
telefon mobil kontakt phone sansport salomon zavolajte nam  Telefón: +421917500328

 


Otváracie hodiny predajne SANSPORT 

Po - Pi - 11:00 - 18:00
So - 9:00 - 12:00
Ne - ZATVORENÉ

facebook salomon sk sansport sportovy eshop predajna

 instagram sansport salomon sk bratislava 

 

 

 

 

 

 

 

 

Green Ways BIO Zelený jačmeň tablety

- 4%

Zelené tablety z výhonkov mladého jačmeňa nabité silou vitamínov, minerálov a stopových prvkov.

Zelený jačmeň bez lepku Green Ways

Jačmeň Green Ways v praktických tabletách obsahuje rovnaké dôležité živiny ako jeho rokmi preverená a obľúbená prášková forma. Základ oboch produktov tvorí šťava z listov mladého jačmeňa. Túto šťavu následne spracovávame do prášku alebo tabliet. Tabletová forma neobsahuje žiadne spojivá, plnivá ani aditíva. Takisto ako v prípade prášku ide o úplný prírodný produkt. Jačmeň v tabletách teda prichádza v úplnej BIO certifikácii.

Prajete si produkt objednať?
Kontakt na poradcu:
0917500328
info@sansport.sk

Kde si môžete produkt zakúpiť?
V našej predajni SANSPORT na Molecovej ulici 4/D v Bratislave

Hmotnosť: 210g

zelene produkty značky green ways chlorela v tabletach jacmen v prasku cestovne balenie sansport doplnky logo

Výrobca: GREEN WAYS
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: jacmentablety
Dostupnosť: skladom 3 ks
40 bez DPH
48 ks
Pôvodná cena 50, Zľava 4 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

zeleny jacmen gw green ways prasok ucinky zdravie chudnutie detox bio cena

JAČMEŇ
Zelené tablety nabité silou vitamínov, minerálov a stopových prvkov 

Zelený Jačmeň

Jačmeň Green Ways je dokonalá superpotravina. Stvorila ju príroda a my sme ju len šetrne spracovali. Ide o extrakt biologicky aktívnych látok, ktorý prinášame v praktickej a užívateľsky priateľskej podobe. Surovinu sušíme v najkvalitnejšej sprejovej sušičke pri maximálnej teplote 31 °C. Vďaka tomu je Jačmeň Green Ways stále „živý“, čerstvý a nutrične hodnotný. Jačmeň GW pestujeme, zbierame aj spracovávame v súlade s princípmi ekologického poľnohospodárstva. Na váš stôl prichádza s BIO certifikáciou, ktorá šetrné spracovanie potvrdzuje.

Úžitok Jačmeňa Green Ways

Jačmeň Green Ways v tabletách je tvorený len jedinou zložkou, a to sušenou šťavou z listov mladého jačmeňa. Rozdiel medzi jačmeňom v prášku a v tabletách je teda iba vo výslednej forme. Pri spracovaní tabletového jačmeňa sa podarilo zachovať nízku teplotu spracovania, a tým je jačmeň stále živý a plný dôležitých biologicky aktívnych látok.

Praktická tabletová forma je obzvlášť vhodná na kontrolované postupné zvyšovanie dennej dávky až na odporučenú u citlivejších užívateľov. Oceníte ju aj vo chvíli, keď z akéhokoľvek dôvodu nie je čas na prípravu klasického nápoja alebo ak nechcete či nemôžete nápoj z jačmeňa vypiť. Jačmeň v tabletách je produktom ekologického hospodárenia a prichádza v úplnej BIO certifikácii. 


Prvá pomoc pri nádche a zápaloch dutín

Pri nádche a zápaloch dutín je možné 1 – 3× denne vyplacho­vať nos jačmeňom. Jačmeň miešame vždy čerstvý vo vode telesnej teploty (cca 35-37 °C). Nos môžeme vykvapkávať nos­ným kvapkadlom (vhodné pri deťoch). Jačmeň je možné tiež vstrekovať sprejovou fľaštičkou alebo prelievať pomocou nosovej kanvičky. Dobrodružne naladení zelení experimentátori pri nád­che šnupú priamo čistý jačmenný prášok.


Ako na teplotu?

V praxi sa stretávame s dobrým efektom nápoja z Jač­meňa GW a nápoja z Čučoriedky GW na zníženie teploty. Osvedčuje sa nechávať si ich pripravené na nočnom stolíku a dávať v noci popíjať napr. dieťaťu s horúčkou. Podporí sa hydratácia, imunita, doplní po­tením stratené minerály a teplota sa ľahšie udrží v pro­spešných medziach.


Dávkovanie

Odporučené denné množstvo Jačmeňa Green Ways v tabletách je pre priemerného dospelého zdravého človeka 15 - 30 tabliet (5 - 10 g). Pri záťaži je možné množstvo jačmeňa zvýšiť. Predávkovanie tabletami v podstate nehrozí (podobne ako napríklad pri zelenine). Tablety môžete jesť nalačno aj počas jedla, môžete ich cmúľať, hltať celé, prípadne rozhrýzť a zhltnúť. Vždy však tabletky dôkladne zapite a pitný režim zvýšte i počas dňa. Produkt uchovávajte pri izbovej teplote a chráňte pred priamym svetlom (resp. uchovávajte mimo priameho svetla).

zeleny jacmen davkovanie pouzivanie tablety zdravie navod vyziva sansportAk si želáte produkt objednať , kontaktujte prosím nášho poradcu na čísle 0917500328 alebo mailom info@sansport.sk
ĎAKUJEME :)


Forma
tabletky

Balenie
210g

Pestovaný
v Utahu

Certifikáty
V júni 2015 prebehol na GW recertifikačný audit ISO 9001, medzinárodné normy zamerané na management a preukazovanie kvality a tiež certifikačný audit systému HACCP. Táto certifikácia je najprísnejšie dostupná forma kontroly. Výsledkom bolo opätovné získanie tohto certifikátu.  

zeleny jacmen pre deti pestovanie uzivanie detsky jacmen v prasku na cesty
zelene produkty značky green ways chlorela v tabletach jacmen v prasku cestovne balenie sansport doplnky logo


Odporúčame zakúpiť aj ďalšie prírodné výživové doplnky  :)

mycodetox detox organizmu prirodny vyzivovy doplnok od mycomedica

MycoDetox /120 tabliet/

ostropestrec pestrec mariansky mycomedica reishi pupava

Pestrec Mariánsky + Reishi + Púpava /90 tabliet/

zeleny jacmen green ways vyzivova tabulka ucinky vitaminy bielkoviny tuky sansport

historia green ways vyzivove doplnky aj pre sportovcov

K vybranému produktu sa hodí: