pomocnik vyberu spravnej bezeckej trailovej a cestnej obuvi salomon bratislava

 

 

 

 

 

 


VÝDAJNÉ MIESTO SANSPORT


SANSPORT
Molecova 4/D
841 04 Bratislava - Karlova Ves

email kontakt sansport salomon napiste nam  E-mail: info@sansport.sk
telefon mobil kontakt phone sansport salomon zavolajte nam  Telefón: +421917500328


Otváracie hodiny
SANSPORT - Molecova 4

PONDELOK - 11:00 - 18:00
UTOROK - 11:00 - 18:00
STREDA - 11:00 - 18:00
ŠTVRTOK - 11:00 - 18:00
PIATOK - 11:00 - 18:00
SOBOTA - 9:00 - 12:00
NEDEĽA - ZATVORENÉ


facebook salomon sk sansport sportovy eshop predajna

 instagram sansport salomon sk bratislava 

Autorizovaný predajca značky Salomon - Premium partner Original Sansport Bratislava

 

 

 

 

 

 

 

Balíček DuoLife OČI

Balíček DuoLife OČI obsahuje presne skomponované prípravky, ktoré podporujú funkcie organizmu a ladí s denným biorytmom. • s informáciami o všeobecnom pôsobení • s odporúčaným spôsobom užívania • s odporúčaným časom dávkovania • s dietetickým odporúčaním a pokynmi pre 7-dňové užívanie

100% NATURAL
Neobsahuje konzervačné látky ani GMO

duolife produkty zlava akcia zdravie detox chudnutie odkyslenie organizmu bio vitalita klbova vyziva chlorofil kolagen vitamn c aloes keratin

Výrobca: DuoLife
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: DLPAPWZR0101PP
Dostupnosť: do 7 dní
Cena bez DPH: 204.17
245 ks

 

Balíček DuoLife OČI

Aby Váš organizmus fungoval ako hodinky.

Balíček obsahuje presne skomponované prípravky, ktoré podporujú funkcie organizmu a ladí s denným biorytmom.

• s informáciami o všeobecnom pôsobení
• s odporúčaným spôsobom užívania
• s odporúčaným časom dávkovania
• s dietetickým odporúčaním a pokynmi pre 7-dňové užívanie

Túto stravu pripravil klinický dietár a osobný tréner. Obsahuje podrobné informácie o správnej výžive a odporúčaných potravinách. Ďalej je priložený zoznam nákupov na celý týždeň; možno ľahko prispôsobiť osobné kalorické spotrebe.

Vedomosti o svete, ktorý nás obklopuje, nám sprostredkúvajú naše zmysly: hmat, chuť, čuch, sluch a zrak. Stačila by strata iba jedného z nich a už by nám chýbalo veľké množstvo informácií, ktoré dám dodával.
 
Najcennejším z našich zmyslov je zrak, ktorý nám umožňuje vidieť. Prostredníctvom zraku prijímame 90% všetkých informácií. Oči sú preto pre nás veľmi dôležité. V súčasnej dobe je orgán zraku ohrozovaný prevratnými zmenami, spôsobenými okrem iného rýchlym vývojom moderných technológií ako aj narastajúcim znečistením prostredia. Výsledkom sú potom problémy so správnou funkciou zraku, vrodené i získané chyby zraku a s nimi spojené následné problémy ako pocit unavených očí, čierne mihanie, kruhy pod očami.
 
Funkciu našich očí môžeme podporiť tým, že budeme užívať vhodne zvolené výživové doplnky. Odporúčame využiť výrobky, ktoré tvoria balík Oči. V ich zložení sa nachádzajú látky, ktoré napomáhajú zlepšiť kondíciu očí a zároveň podporujú ochranné funkcie.

Biologické hodiny OČI :

8:00 – 25 ml DuoLife Deň pred jedlom
8:30 – 1 kapsule ProOptical
10:00 – 2 kapsule ProStik + 25 ml Vita C
14:00 – 5 ml RegenOil Liquid Gold
19:00 – 25 ml DuoLife Noc pred posledným jedlom


Balíček obsahuje:

1 ks - Vita C (750 ml),
1 ks - ProOptical (30 kapsúľ),
1 ks - ProStik (60 kapsúľ),
1 ks - DuoLife Deň a Noc (Den 750 ml + Noc 750 ml),
1 ks - RegenOil LiquidGold (250 ml)


Chcete se dozvedieť viac?
 
Zrak je zmysel, prostredníctvom ktorého získavame asi 90% všetkých informácií o okolitom svete. Obraz vzniká vďaka bunkám citlivým na svetlo (fotoreceptorom), ktoré sa nachádzajú na sietnici v očnej buľve. Všetko, čo vieme o svete, závisí od našich zmysloch – hmatu, chuti, čuchu, sluchu a zraku. Keby sa uzavrela len jedna z týchto ciest poznania, prišli by sme o množstvo cenných informácií. Najdôležitejší zo zmyslov je pre nás zrak. Pri rýchlosti technického pokroku, predovšetkým v 20. storočí, došlo k tomu, že schopnosť biologickej adaptácie človeka zostáva za súčasnými zmenami pozadu. Treba si uvedomiť, že desiatky tisíc rokov človek svoje oči používal presne tým spôsobom, ako to príroda predpokladala – pre prácu aj pre zábavu, ktoré prebiehali predovšetkým v prirodzenom svetle a so zaostrením na pevnú vzdialenosť.

Všetko sa zmenilo s nástupom priemyselnej revolúcie a rozšírením písaného slova. Oči nedokážu držať krok s prudkými zmenami. Musíme sa pozerať do diaľky, používať umelé osvetlenie a počas zlomku sekundy zamerať svoj pohľad na blízku vzdialenosť. Zaoberáme sa činnosťami, ktoré vyžadujú veľkú presnosť. Celé hodiny čítame, prechádzame zrakom text, používame svoje oči v noci, snažíme sa prispôsobiť rôznym intenzitám osvetlenia a neustále zmieňame uhol pohľadu. Priemyselné odpady a iné znečistenia v ovzduší neustále dráždia sliznicu oka. Ďalším aspektom je stres, ktorý pôsobí náš moderný životný štýl, a všetku túto záťaž ešte násobí. Všetky negatívne vplyvy našej civilizácie ešte zhoršujú rôzne vrodené chyby zraku, ktoré navyše vyvolávajú príznaky, považované za prejavy týchto vád: bolesti hlavy, unavené oči, mihanie, chronické kruhy pod očami a pod. Očakávať, že si oči so všetkými problémami poradia samy, bez našej pomoci, to je veľmi nerozumný prístup.

Čo teda môžeme urobiť dnes, aby sme chránili a posilňovali naše oči? Musíme očiam pomáhať všetkými možnými spôsobmi, udržiavať svoje telo silné a zdravé, vyrovnávať mechanické defekty dostupnými optickými nástrojmi a riadiť sa prirodzeným programom ochrany zraku a pritom brať do úvahy aj najnovšie vedecké objavy, ktoré prinášajú produkty DuoLife.
 

NEOBSAHUJE žiadne konzervačné látky ani stabilizátory. Najvyššia kvalita výrobku zaručí najlepšiu stráviteľnosť.

duolife bez konzervacnych latok, bez GMO, netestovane na zvieratach. 100% stravitelne, vyzivove doplnky logo

duolife produkty zlava akcia zdravie detox chudnutie odkyslenie organizmu bio vitalita

Biologické hodiny Oči:

8:00     25 ml DuoLife Deň pred jedlom
8:30       1 kapsule ProOptical
10:00     2 kapsule ProStik + 25 ml Vita C
14:00     5 ml RegenOil Liquid Gold
19:00   25 ml DuoLife Noc pred posledným jedlom

duolife produkty zlava akcia zdravie detox chudnutie odkyslenie organizmu bio vitalita

K vybranému produktu sa hodí: