pomocnik vyberu spravnej bezeckej trailovej a cestnej obuvi salomon bratislava

 

 

 

 

 

 


VÝDAJNÉ MIESTO SANSPORT


SANSPORT
Molecova 4/D
841 04 Bratislava - Karlova Ves

email kontakt sansport salomon napiste nam  E-mail: info@sansport.sk
telefon mobil kontakt phone sansport salomon zavolajte nam  Telefón: +421917500328


Otváracie hodiny
SANSPORT - Molecova 4

PONDELOK - 11:00 - 18:00
UTOROK - 11:00 - 18:00
STREDA - 11:00 - 18:00
ŠTVRTOK - 11:00 - 18:00
PIATOK - 11:00 - 18:00
SOBOTA - 9:00 - 12:00
NEDEĽA - ZATVORENÉ


facebook salomon sk sansport sportovy eshop predajna

 instagram sansport salomon sk bratislava 

Autorizovaný predajca značky Salomon - Premium partner Original Sansport Bratislava

 

 

 

 

 

 

 

Balíček DuoLife KRÁSA

Balíček DuoLife KRÁSA obsahuje presne skomponované prípravky, ktoré podporujú funkcie organizmu a ladí s denným biorytmom. • s informáciami o všeobecnom pôsobení • s odporúčaným spôsobom užívania • s odporúčaným časom dávkovania • s dietetickým odporúčaním a pokynmi pre 7-dňové užívanie

100% NATURAL
Neobsahuje konzervačné látky ani GMO

duolife produkty zlava akcia zdravie detox chudnutie odkyslenie organizmu bio vitalita klbova vyziva chlorofil kolagen vitamn c aloes keratin

Výrobca: DuoLife
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: DLPAPURO0101PP
Dostupnosť: do 7 dní
Cena bez DPH: 236.67
284 ks

 

Balíček DuoLife KRÁSA

Aby Váš organizmus fungoval ako hodinky.

Balíček obsahuje presne skomponované prípravky, ktoré podporujú funkcie organizmu a ladí s denným biorytmom.

• s informáciami o všeobecnom pôsobení
• s odporúčaným spôsobom užívania
• s odporúčaným časom dávkovania
• s dietetickým odporúčaním a pokynmi pre 7-dňové užívanie

Túto stravu pripravil klinický dietár a osobný tréner. Obsahuje podrobné informácie o správnej výžive a odporúčaných potravinách. Ďalej je priložený zoznam nákupov na celý týždeň; možno ľahko prispôsobiť osobné kalorické spotrebe.

Otázkou, ako si udržať krásu a mladistvý vzhľad, sa zaoberali už vedci a bádatelia v staroveku. Dávne výskumy sa stali východiskom aj pre dnešné tézy o tom, že vzhľad do značnej miery závisí od každodenného stravovania.
 
Nedostatok vitamínov, strava chudobná na mikronutrienty, sa rýchlo odrazí v zhoršujúcom sa vzhľade. V posledných rokoch sa zvyšuje záujem o veci spojené so starnutím pokožky a metód, ktoré tomu zabraňujú. Pozornosť vedcov sa sústreďuje na biologické starnutie, čo znamená, že s časom sa zmenšuje odolnosť organizmu pri reakcii na stres a vonkajšie prostredie. Tým sa znižuje vnútorná rovnováha v tele a výsledkom sú lámavé a suché vlasy, lámavé nechty a starnúca pokožka.
 
Organizmus potrebuje vnútorne doplniť potrebné vitamíny a mikronutrienty. Túto úlohou môžu splniť vhodne zvolené produkty DuoLife v balíčku Krása, ktoré pôsobia ako nutrikozmetika - zlepšujú fungovanie organizmu, a tým prispievajú k lepšej kondícii vlasov, pokožky a nechtov.

Biologické hodiny KRÁSA:

8:00 – 25 ml DuoLife Deň pred jedlom
8:30 – 2 kapsule ProDeacid Medical Formula a 25 ml Collagen DuoLife
10:00 – 25 ml Aloe DuoLife + 25 ml Vita C
14:00 – 5 ml RegenOil Liquid Gold + 20 ml Chlorofyl DuoLife
19:00 – 25 ml DuoLife Noc pred posledným jedlom


Balíček obsahuje:

1 ks - Collagen (750 ml),
1 ks - Aloe (750 ml),
1 ks - ProDeacid (60 kapsúľ),
1 ks - Chlorofyl (750 ml),
1 ks - VitaC (750 ml),
1 ks - DuoLife Deň a Noc (Deň 750 ml + Noc 750 ml),
1 ks - RegenOil LiquidGold (250 ml)


Chcete sa dozvedieť viac?
 
To, čo jeme, má nesmierny vplyv na to, ako vyzeráme. Ak nie je v strave dostatok vitamínov a mikronutrientov, vzhľad sa začne časom viditeľne zhoršovať. O tom, ako si zachovať krásu a mladosť, premýšľali ľudia už v staroveku. Vedci a výskumníci aj mocní tohto sveta sa touto otázkou zaoberali a už niekoľko rokov sa čoraz väčšia pozornosť venuje problému starnutia kože a dostupným metódam, ako tomuto javu zabrániť. Výskumníci hľadajú nové metódy, ako udržať mladosť a krásu, pretože stredná doba dožitia sa značne predlžuje. Tým sa zvyšuje aj spoločenská, sexuálna a fyzická aktivita človeka vo vyššom veku.

Proces starnutia kože súvisí so znižujúcou sa schopnosťou tvorby fibroblastov. Tento proces nemožno zastaviť, pretože je to prirodzený proces prebiehajúci v čase. Fibroblastov, čiže buniek, ktoré majú na starosť produkciu kolagénu, elastínu a kyseliny hialuronovej, neustále ubúda. Znižuje sa tiež ich schopnosť reagovať na stimuly, ktoré majú zvýšiť produkciu. Zanikajú metabolické a replikačné funkcie a proces regenerácie buniek prebieha oveľa horšie. Na koži sa objavujú viditeľné vrásky. Koža je stále menej pružná a viac vysušená, v dôsledku straty pružnosti a rozťažnosti kolagénových a elastínových vlákien. Prispieva k tomu aj znižujúce sa množstvo kyseliny hialuronovej.

Vonkajšie faktory - znečistenie, ionizujúce žiarenie, UV žiarenie a iné faktory, ako sú hormonálne a metabolické procesy, ovplyvňujú starnutie kože, čo je komplikovaný proces. UV žiarenie vedie k zvýšeniu aktivity metaloproteinázy v medzibunkovej hmote v koži, čím dochádza k roztrieštenosti kolagénových vlákien.

Narušená aktivita fibroblastov v dôsledku spomalenia syntézy kolagénu, čo je charakteristické pre vyšší vek, vedie k rednutiu a skráteniu kolagénových vlákien a zvyšuje koncentráciu metaloproteinázy v medzibunkovej hmote. Kolagénové vlákna sa rozpadajú, ich sieť je nepravidelná a navyše sa nepriaznivo mení takisto pomer kolagénu typu III voči kolagénu typu I. Každý rok klesá obsah kolagénu približne o 1%.

Dlhodobé vystavenie pokožky slnečnému žiareniu podporuje výskyt kožných lézií, najmä v miestach, ktoré sú vystavené priamemu slnečnému žiareniu. Ich výskyt so zvýšenou frekvenciou a výraznejším vzhľadom je spôsobený skôr popísanými príčinami, ktoré vedú k štrukturálnym a fyziologickým zmenám vo všetkých vrstvách kože.

Pôsobenie vonkajších faktorov vedie k tvorbe voľných radikálov na koži, ktoré podporujú deštrukciu lipidov a porušovania vrstiev epidermy. Koža stráca nielen svoju pružnosť, ale tiež začínajú sa v nej vytvárať tiež hlboké vrásky a tmavé škvrny. V dôsledku hromadenia voľných radikálov vznikajúcich pôsobením vonkajších faktorov dochádza k deštrukcii lipidov a porušenie vrstvy epidermis. Stav kože sa citeľne zhoršuje, pretože je narušená ochranná bariéra, ktorú tvoria lipidy a ktorá má kožu chrániť pred škodlivými účinkami vonkajšieho prostredia. Dochádza k narušeniu mechanizmov fungovania buniek a k deštrukcii enzýmov, a tým aj k poškodeniu kolagénu a elastínu. To je opäť dôsledok pôsobenia voľných radikálov, ktoré napádajú proteíny – bielkoviny, ktoré sa nachádzajú v bunkovej membráne.

Koža začína starnúť oveľa rýchlejšie, pretože je prerušená peptidová väzba a je poškodená štruktúra spomínaného proteínu.

Obdobie aktivity fibroblastov možno predĺžiť. Pokožku treba riadne ošetrovať, ale navyše tiež používať metódy starostlivosti, ktoré pôsobia zvnútra a poskytujú telu potrebné látky. V priebehu času dochádza k biologickému starnutiu, t.j. k zníženiu schopnosti tela reagovať na environmentálny stres. Výsledkom je strata vnútornej rovnováhy systému. Vlasy sú krehkejšie, suché, nechty krehké a koža šedne. Nedostatok vitamínov a mikronutrientov spôsobuje, že len vonkajšia starostlivosť už nemôže priniesť očakávané výsledky. Ak sa rozhodnete používať výrobky DuoLife pôsobiace ako nutrikosmetika zvnútra tela, doprajete tým starostlivosť svojim vlasom, koži aj nechtom, čím zlepšíte nielen vzhľad svojho tela, ale aj jeho fungovanie.
 

NEOBSAHUJE žiadne konzervačné látky ani stabilizátory. Najvyššia kvalita výrobku zaručí najlepšiu stráviteľnosť.

duolife bez konzervacnych latok, bez GMO, netestovane na zvieratach. 100% stravitelne, vyzivove doplnky logo

duolife produkty zlava akcia zdravie detox chudnutie odkyslenie organizmu bio vitalita

Biologické hodiny Krása:

8:00     25 ml DuoLife Deň pred jedlom
8:30       2 kapsule ProDeacid Medical Formula a 25 ml Collagen DuoLife
10:00   25 ml Aloe DuoLife + 25 ml Vita C
14:00     5 ml RegenOil Liquid Gold + 20 ml Chlorofyl DuoLife
19:00   25 ml DuoLife Noc pred posledným jedlom

duolife produkty zlava akcia zdravie detox chudnutie odkyslenie organizmu bio vitalita

K vybranému produktu sa hodí: