pomocnik vyberu spravnej bezeckej trailovej a cestnej obuvi salomon bratislava


 

 

 

KAMENNÁ PREDAJŇA SANSPORT

SANSPORT
Molecova 4/D
841 04 Bratislava - Karlova Ves

email kontakt sansport salomon napiste nam  E-mail: info@sansport.sk
telefon mobil kontakt phone sansport salomon zavolajte nam  Telefón: +421917500328

 

 Letné prázdniny v predajni SANSPORT 

Pondelok - ZATVORENÉ
Utorok - 15:00 - 18:00
Streda - 15:00 - 18:00
Štvrtok - 11:00 - 14:00
Piatok - 11:00 - 14:00
So - 9:00 - 12:00
Ne - ZATVORENÉ

facebook salomon sk sansport sportovy eshop predajna

 instagram sansport salomon sk bratislava 

 

 

 

 

 

 

 

 

Green Ways BIO Zelený jačmeň - Cestovné balenie

Zelený nápoj  z výhonkov mladého jačmeňa nabitý silou vitamínov, minerálov a stopových prvkov.

Zelený jačmeň bez lepku Green Ways

Prajete si produkt objednať?
Kontakt na poradcu:
0917500328
info@sansport.sk

Kde si môžete produkt zakúpiť?
V našej predajni SANSPORT na Molecovej ulici 4/D v Bratislave

Hmotnosť: 125g

zelene produkty značky green ways chlorela v tabletach jacmen v prasku cestovne balenie sansport doplnky logo

Výrobca: GREEN WAYS
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: jacmencesty
Dostupnosť: skladom 3 ks
20.83 bez DPH
25 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

zeleny jacmen gw green ways prasok ucinky zdravie chudnutie detox bio cena

JAČMEŇ
Zelený nápoj nabitý silou vitamínov, minerálov a stopových prvkov 

Zelený Jačmeň

Jačmeň Green Ways je dokonalá superpotravina. Stvorila ju príroda a my sme ju len šetrne spracovali. Ide o extrakt biologicky aktívnych látok, ktorý prinášame v praktickej a užívateľsky priateľskej podobe. Surovinu sušíme v najkvalitnejšej sprejovej sušičke pri maximálnej teplote 31 °C. Vďaka tomu je Jačmeň Green Ways stále „živý“, čerstvý a nutrične hodnotný. Jačmeň GW pestujeme, zbierame aj spracovávame v súlade s princípmi ekologického poľnohospodárstva. Na váš stôl prichádza s BIO certifikáciou, ktorá šetrné spracovanie potvrdzuje.

Úžitok Jačmeňa Green Ways

Jačmeň Green Ways je enzymatický elixír plný života. Predstavte si mladú rastlinku jačmennej trávy ako klíči, preráža tvrdú kôru zeminy a rastie nahor smerom k slnku. Tento cieľavedomý, mladistvý organizmus sa žne v období svojho rozpuku. Je spracovaný v okamžiku, kedy nasal nesmierne množstvo živín a energie zo zeme, vody, vzduchu a slnka. Tieto základné elementy sa prirodzene pretvárajú na komplexnejšie látky, ktoré následne využíva potravinový reťazec, a teda aj my.

Hans Günter Berner v knihe Hladovanie nad plným hrncom popisuje situáciu, v ktorej človek, ktorý dosýta je, zomiera na nutričnú podvýživu, pretože sa nasýtil „hladnými“ plodinami, ktoré vzišli z vyčerpanej pôdy. Ako vidíte – prebytok nekvalitnej stravy neprináša nášmu telu úžitok, ale škodu. Preto v prípade zelených potravín Green Ways dodržiavame dve zásady. Na pestovanie vyberáme nutrične bohaté lokality a na spracovanie produktu šetrné technológie, ktoré zaisťujú zachovanie všetkých živín.


Prvá pomoc pri nádche a zápaloch dutín

Pri nádche a zápaloch dutín je možné 1 – 3× denne vyplacho­vať nos jačmeňom. Jačmeň miešame vždy čerstvý vo vode telesnej teploty (cca 35-37 °C). Nos môžeme vykvapkávať nos­ným kvapkadlom (vhodné pri deťoch). Jačmeň je možné tiež vstrekovať sprejovou fľaštičkou alebo prelievať pomocou nosovej kanvičky. Dobrodružne naladení zelení experimentátori pri nád­che šnupú priamo čistý jačmenný prášok.


Ako na teplotu?

V praxi sa stretávame s dobrým efektom nápoja z Jač­meňa GW a nápoja z Čučoriedky GW na zníženie teploty. Osvedčuje sa nechávať si ich pripravené na nočnom stolíku a dávať v noci popíjať napr. dieťaťu s horúčkou. Podporí sa hydratácia, imunita, doplní po­tením stratené minerály a teplota sa ľahšie udrží v pro­spešných medziach.

zeleny jacmenprva pomoc pri zapale dutin prasok zdravie navod vyziva sansport


Dávkovanie

Odporúčanou dennou dávkou jačmeňa Green Ways je pre dospelého človeka jedna polievková lyžica. Pri záťaži je možné množstvo jačmeňa zvýšiť. Predávkovanie nápojom (podobne ako pri konzumácii zeleninových džúsov) v podstate nehrozí. Produkt uchovávajte v chlade a tme a pri príprave použite studenú alebo vlažnú neperlivú vodu. Nápoj pite podľa možností, ideálne nalačno. Hustotu si regulujte podľa chuti a potreby. Jačmeň Green Ways je produkt čisto prírodný, tým pádom jeho chuť alebo vôňa nemusia byť vždy rovnaké. Závisia totiž na podmienkach, v ktorých sú pestované (ročné obdobie, teplota, vlhkosť, slnečný svit, zloženie pôdy a ďalšie).

Odporúčané použitie
1 – 3 krát denne rozpustiť balenie (5g) v cca 2 dcl neperlivej vody (studenej) alebo ovocnej šťavy a vypiť. Vhodnejšie je použiť šejker na vymiešanie nápoja, prípadne fľašku

zeleny jacmen davkovanie pouzivanie prasok zdravie navod vyziva sansportAk si želáte produkt objednať , kontaktujte prosím nášho poradcu na čísle 0917500328 alebo mailom info@sansport.sk
ĎAKUJEME :)


Forma
prášok

Balenie
125g - 25x5g dávok /perfekné na cesty/

Pestovaný
v Utahu

Certifikáty
V júni 2015 prebehol na GW recertifikačný audit ISO 9001, medzinárodné normy zamerané na management a preukazovanie kvality a tiež certifikačný audit systému HACCP. Táto certifikácia je najprísnejšie dostupná forma kontroly. Výsledkom bolo opätovné získanie tohto certifikátu.  


zelene produkty značky green ways chlorela v tabletach jacmen v prasku cestovne balenie sansport doplnky logo


Odporúčame zakúpiť aj so šejkrom Green Ways :)

 

zeleny jacmen green ways vyzivova tabulka ucinky vitaminy bielkoviny tuky sansport

historia green ways vyzivove doplnky aj pre sportovcov

K vybranému produktu sa hodí: