pomocnik vyberu spravnej bezeckej trailovej a cestnej obuvi salomon bratislava


 

 

 

     KAMENNÁ PREDAJŇA

             SANSPORT

SANSPORT
Molecova 4/D
841 04 Bratislava - Karlova Ves

email kontakt sansport salomon napiste nam  E-mail: info@sansport.sk
telefon mobil kontakt phone sansport salomon zavolajte nam  Telefón: +421917500328

 


Otváracie hodiny predajne SANSPORT 

Po - Pi - 11:00 - 18:00
So - 9:00 - 12:00
Ne - ZATVORENÉ

facebook salomon sk sansport sportovy eshop predajna

 instagram sansport salomon sk bratislava 

 

 

 

 

 

 

 

 

sirupy mycomedica - liecive detske prirodne sirupy - tradicka cinska medicina

Vitálne detské sirupy | MycoMedica®

check-304167_640 Všetky sirupy (okrem Dračieho, kde sú dominantou vitálne huby, a Škriatkovho, ktorý obsahuje iba vitamíny) pochádzajú z popredných receptov tradičnej čínskej medicíny.

check-304167_640 Vďaka veľkému úspechu produktu Dračí sirup, ktorý MycoMedica predáva už takmer 12 rokov sa sortiment sirupov rozširuje. Na projekte sa pracovalo 2 roky, kým sa všetky produkty vyskúšali a dotiahli do dokonalosti.

check-304167_640 Sirupy sú určené predovšetkým na problémy detí, avšak môžu ich samozrejme užívať aj dospelí.

check-304167_640 Novinka MultiSirup = multivitamín pre deti

Filter
Cena
Barančí sirup - Trávenie I MycoMedica®- 10%skladom 4 ks9 € 10 €Barančí sirup - Trávenie I MycoMedica®Barančí sirup je svojím zložením primárne zameraný na podporu zdravého trávenia a chuti do jedla. Podľa tradičnej čínskej medicíny posilňuje Pi Qi Dračí sirup - Imunita I MycoMedica®- 10%skladom 6 ks9 € 10 €Dračí sirup - Imunita I MycoMedica®Dračí sirup je svojím zložením primárne zameraný na podporu obrannej energie Qi, teda na posilnenie prirodzenej obranyschopnosti organizmu a na celkové Korytnačí sirup - Únava I MycoMedica®- 10%skladom 5 ks9 € 10 €Korytnačí sirup - Únava I MycoMedica®Korytnačí sirup je svojím zložením primárne zameraný na posilnenie vitálnej energie a doplnenie Xue (krvi) najmä v obdobiach rekonvalescencie. Podľa Líščí sirup - Pokožka I MycoMedica®- 10%skladom 5 ks9 € 10 €Líščí sirup - Pokožka I MycoMedica®Líščí sirup je svojím zložením primárne zameraný na nerovnováhy tela, kedy sa patogén Re (horúčava) a Feng (vietor) prejavujú na koži. Podľa tradičnej Medvedí sirup - Spánok I MycoMedica®- 10%skladom 5 ks9 € 10 €Medvedí sirup - Spánok I MycoMedica®Medvedí sirup je svojím zložením primárne zameraný na upokojenie a harmonizáciu psychiky. Podľa tradičnej čínskej medicíny vyživuje Yin/Xue (krvi) Gan Multi sirup I MycoMedica®- 10%skladom 2 ks9 € 10 €Multi sirup I MycoMedica®Prírodný multivitamínový sirup pre komplexné doplnenie najdôležitejších vitamínov. Multi sirup je určený na podporu organizmu súčasného človeka, ktorý Opičí sirup - Kľud I MycoMedica®- 10%skladom 4 ks9 € 10 €Opičí sirup - Kľud I MycoMedica®Opičí sirup je svojím zložením primárne zameraný na problémy s nedostatkom pozornosti, netrpezlivosťou, neustálym pohybom a impulzívnosťou. Podľa Pandí sirup - Kašel I MycoMedica®- 10%skladom 2 ks9 € 10 €Pandí sirup - Kašel I MycoMedica®Pandí sirup je svojím zložením primárne zameraný na nerovnováhy, blokády a protipohyby vo Fei (v pľúcach). Je vhodný pri stavoch, keď pľúca namiesto toho, Sloní sirup - Dýchanie I MycoMedica®- 10%skladom 5 ks9 € 10 €Sloní sirup - Dýchanie I MycoMedica®Sloní sirup je svojím zložením primárne zameraný na stavy, kedy oslabená Slezina produkuje patologické Shi (vlhko), ktoré stúpa, vytvára Tan (hlien) Tigrí sirup - Rýchla imunita I MycoMedica®- 10%skladom 5 ks9 € 10 €Tigrí sirup - Rýchla imunita I MycoMedica®Tigrí sirup je svojím zložením primárne zameraný na stavy akútneho postihnutia vetrom, ktorý rozkolíše vnútornú harmóniu organizmu. Podľa tradičnej Zajačí sirup - Ucho I MycoMedica®- 10%skladom 6 ks9 € 10 €Zajačí sirup - Ucho I MycoMedica®Sirup harmonizuje Shao Yang (dráhy vedúce okolo uší). Je to jedna z najužívanejších zmesí tradičnej čínskej medicíny a jej použitie je veľmi široké. Škriatkov sirup - Kosti I MycoMedica®- 10%skladom 3 ks9 € 10 €Škriatkov sirup - Kosti I MycoMedica®Sirup obsahuje vitamíny D a K2, ktoré podporujú normálny stav kostí. Obsahuje tiež komplex vitamínov B a vitamín C. Je to kombinácia, ktorá je typicky detská.