pomocnik vyberu spravnej bezeckej trailovej a cestnej obuvi salomon bratislava

 

 

 

 

 

 


VÝDAJNÉ MIESTO SANSPORT


SANSPORT
Molecova 4/D
841 04 Bratislava - Karlova Ves

email kontakt sansport salomon napiste nam  E-mail: info@sansport.sk
telefon mobil kontakt phone sansport salomon zavolajte nam  Telefón: +421917500328


Otváracie hodiny
SANSPORT - Molecova 4

PONDELOK - 11:00 - 18:00
UTOROK - 11:00 - 18:00
STREDA - 11:00 - 18:00
ŠTVRTOK - 11:00 - 18:00
PIATOK - 11:00 - 18:00
SOBOTA - 9:00 - 12:00
NEDEĽA - ZATVORENÉ


facebook salomon sk sansport sportovy eshop predajna

 instagram sansport salomon sk bratislava 

Autorizovaný predajca značky Salomon - Premium partner Original Sansport Bratislava

 

 

 

 

 

 

 

DuoLife My Mind 750ml

- 5% NOVINKA

MyMind tvoria najkvalitnejšie prírodné suroviny, ktoré podporujú koncentráciu, pamäť a kognitívne procesy u mladých aj starších ľudí. Je cenným zdrojom vitamínov a mnohých účinných látok obsiahnutých v štandardizovaných rastlinných extraktoch.

100% NATURAL
Neobsahuje konzervačné látky ani GMO

duolife produkty zlava akcia zdravie detox chudnutie odkyslenie organizmu bio vitalita klbova vyziva chlorofil kolagen vitamn c aloes keratin

Výrobca: DuoLife
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: DLLQPMMI010100
Dostupnosť: skladom 2 ks
Cena bez DPH: 40.38
48.45 ks
Pôvodná cena 51, Zľava 5 %

duolife mymind vyzivovy doplnok sustredenie pamat koncentracia stres bio sansport

DuoLife MyMind

Nezabudnite na to, čo je dôležité.
Sústreďte sa, skoncentrujte sa, konajte! Efekt už 1 hodinu po konzumácii.

DuoLife My Mind je tekutý výživový doplnok, ktorý obsahuje prírodné zložky rastlinného pôvodu, vrátane vyhradených formúl CogniviaTM* a Aronvit®, obohatený o inozitol a aktívnu formu vitamínu B12 (metylkobalamín). Prípravok tvoria najkvalitnejšie prírodné suroviny, ktoré podporujú koncentráciu, pamäť a kognitívne procesy u mladých aj starších ľudí. Je cenným zdrojom vitamínov a mnohých účinných látok obsiahnutých v štandardizovaných rastlinných extraktoch. Zdravie prospešný účinok zložiek prítomných v tomto výživovom doplnku bol dokázaný klinickými štúdiami a doložený vedeckými správami.


Duolife MyMind podporuje u mladých aj starších ľudí:

- správne funkcie pamäte
- optimálne kognitívne procesy
- koncentráciu
- proces učenia sa
- energiu a vitalitu
- optimálny stav nervového systému
- optimálnu náladu
- antioxidačné procesy


Kedy používať DuoLife Mymind

Problémy s pamäťou a koncentráciou trápia čoraz viac ľudí, nezávisle na veku. Odhaduje sa, že približne 50 miliónov ľudí na svete má vážne problémy s pamäťou a čoraz väčšie množstvo ľudí sa sťažuje na poruchy súvisiace so zapamätávaním a sústredením. Pamäť je kognitívna činnosť, ktorá nám umožňuje dočasne alebo trvalo si zapamätať, uložiť a pripomenúť konkrétne informácie. Delíme ju na krátkodobú, ktorá slúži na dočasné uchovanie informácií a schopnosť vnímania, a dlhodobú, ktorá zodpovedá za uchovanie informácií, spomienok či zručností. Príslušné oblasti v mozgu sú zodpovedné za pamäťové, kognitívne procesy, učenie sa a koncentráciu. Aby tieto
procesy prebiehali správne, je potrebná správna komunikácia medzi neurónmi (nervovými bunkami) a tým aj primeraná úroveň tzv. neurotransmiterov zodpovedných za prenos nervových impulzov. Neurotransmiter acetylcholín hrá zásadnú rolu pri rozvoji krátkodobej pamäte. Dlhodobá pamäť vzniká spracovaním krátkodobej pamäte a je uložená v rôznych centrách mozgovej kôry2. Udržiavanie primeranej hladiny acetylcholínu pomáha udržiavať koncentráciu a kognitívne a výkonné funkcie ako pamäť, myslenie, porozumenie, pozornosť a orientácia. Platí to aj pre ľudí s demenciou – teda progresívnym poklesom duševnej výkonnosti. K narušeniu optimálnych funkcií neurónov môže dôjsť pri poklese množstva neurotransmiterov v mozgu, ale aj v dôsledku oxidačného stresu spôsobeného hromadením tzv. voľných kyslíkových radikálov. Podporou optimálnych funkcií nervovej sústavy je zdravý životný štýl a správna vyvážená strava, ako aj vhodná suplementácia.

Ako používať DuoLife Mymind

DuoLife My Mind je vyrobený zo 100% prírodných rastlinných extraktov a ďalších zložiek prírodného pôvodu: inozitol a vitamín B12.

Výživový doplnok obsahuje:
- vyhradenú rastlinnú formulu COGNIVIA™* založenú na dvoch druhoch šalvie s klinicky overenou účinnosťou
- vyhradenú formulu extraktu z plodov arónie - ARONVIT®, štandardizovanú na 25% obsah antokyanov
- cenné bylinné výťažky z: ovocia schizandry čínskej (Schisandra chinensis), z listov ginkga dvojlaločného (Ginkgo biloba), z koreňa rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea), z listov rozmarínu (Rosmarinus officinalis), z liści bakopy drobnolistej/Brahmi (Bacopa monnieri), z ovocia aceroly (Malpighia glabra)
- vyhradenú formulu na báze metylkobalamínu - aktívnej formy vitamínu B12 - MECOBALACTIVE®**
- inozitol


DuoLife My Mind podporuje u mladých aj starších ľudí:
- správne funkcie pamäte
- optimálne kognitívne procesy
- koncentráciu
- proces učenia sa
- energiu a vitalitu
- optimálny stav nervového systému
- optimálnu náladu
- antioxidačné procesy

Vďaka vlastnostiam zložiek obsiahnutých v prípravku sa pôsobenie podporujúce pamäť, kognitívne a koncentračné procesy začína a je cítiť už 1 hodinu po konzumácii jednej dávky, ktoré sa následne posilňuje každým ďalším dňom užívania doplnku!


Popis výrobku:

Forma: tekutá

Objem: 750 ml

Odporúčaná dávka: Dospelí nad 12 rokov25-50 ml ráno počas jedenia. Neprekračujte maximálnu odporúčanú dennú dávku

Skladovanie: Skladujte v izbovej teplote, v mieste nedostupnom pre malé deti. Po otvorení uchovávať v chladničke a spotrebovať do 30 dní. Pred použitím pretrepať. Nepiť z fľaše!

Kontraindikácie: Precitlivenosť na niektorú zo zložiek výrobku. Prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie: ovocná šťava z plodov arónie z koncentrovanej šťavy, šťava z červeného hrozna z koncentrovanej šťavy, inozitol, COGNIVIA™* - vyhradená formula na báze organického extraktu z listov šalvie lekárskej (Salvia officinalis) 5:1 a organického mikroenkapsulovaného esenciálneho oleja zo šalvie levandulolistej (Salvia lavandulifolia), extrakt z plodov aceroly (Malpighia glabra) 50:1 štandardizovaný na 50% obsah vitamínu C, extrakt z plodov schizandry čínskej (Schisandra chinensis) 10:1 (200 mg/50 ml) štandardizovaný na 10% obsah schizandrínu, extrakt z listov ginkga dvojlaločného (Ginkgo biloba) 50:1 (100 mg/50 ml), extrakt z koreňa rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea) 3:1 (100 mg/50 ml), ARONVIT® - vyhradená formula extraktu z plodov arónie (Aronia melanocarpa)
štandardizovaná na 25% obsah antokyanov, extrakt z listov rozmarínu (Rosmarinus officinalis) 10:1, extrakt z listov bakopy drobnolistej/Brahmi (Bacopa monnieri) 5:1 (50 mg/50 ml), MECOBALACTIVE®** - vyhradená aktívna formula vitamínu B12 (metylkobalamín). * COGNIVIA™ je ochranná známka Nexira. ** MECOBALACTIVE® je ochranná známka HEALTHTECH BIO ACTIVES, S.L.U

NEOBSAHUJE žiadne konzervačné látky ani stabilizátory. Najvyššia kvalita výrobku zaručí najlepšiu stráviteľnosť.

duolife bez konzervacnych latok, bez GMO, netestovane na zvieratach. 100% stravitelne, vyzivove doplnky logo

 
 
duolife produkty zlava akcia zdravie detox chudnutie odkyslenie organizmu bio vitalita
 

Vyskúšajte aj komplexné zdravie na každý deň s DuoLife Deň a Noc

 

K vybranému produktu sa hodí: