pomocnik vyberu spravnej bezeckej trailovej a cestnej obuvi salomon bratislava


 

 

 

     KAMENNÁ PREDAJŇA

             SANSPORT

SANSPORT
Molecova 4/D
841 04 Bratislava - Karlova Ves

email kontakt sansport salomon napiste nam  E-mail: info@sansport.sk
telefon mobil kontakt phone sansport salomon zavolajte nam  Telefón: +421917500328

 


Otváracie hodiny predajne SANSPORT 

Po - Pi - 11:00 - 18:00
So - 9:00 - 12:00
Ne - ZATVORENÉ

SKRÁTENÉ OTVÁRACIE HODINY

PONDELOK  17.6.2024 - 14:00 - 18:00

facebook salomon sk sansport sportovy eshop predajna

 instagram sansport salomon sk bratislava 

 

 

 

 

 

 

 

 

DuoLife My Mind 750ml

- 10%

MyMind tvoria najkvalitnejšie prírodné suroviny, ktoré podporujú koncentráciu, pamäť a kognitívne procesy u mladých aj starších ľudí. Je cenným zdrojom vitamínov a mnohých účinných látok obsiahnutých v štandardizovaných rastlinných extraktoch.

100% NATURAL
Neobsahuje konzervačné látky ani GMO

duolife produkty zlava akcia zdravie detox chudnutie odkyslenie organizmu bio vitalita klbova vyziva chlorofil kolagen vitamn c aloes keratin

Výrobca: DuoLife
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: DLLQPMMI010100
Dostupnosť: skladom 1 ks
47.03 bez DPH
56.43 ks
Pôvodná cena 62.70, Zľava 10 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

duolife mymind vyzivovy doplnok sustredenie pamat koncentracia stres bio sansport

DuoLife MyMind

Nezabudnite na to, čo je dôležité.
Sústreďte sa, skoncentrujte sa, konajte! Efekt už 1 hodinu po konzumácii.

DuoLife My Mind je tekutý výživový doplnok, ktorý obsahuje prírodné zložky rastlinného pôvodu, vrátane vyhradených formúl CogniviaTM* a Aronvit®, obohatený o inozitol a aktívnu formu vitamínu B12 (metylkobalamín). Prípravok tvoria najkvalitnejšie prírodné suroviny, ktoré podporujú koncentráciu, pamäť a kognitívne procesy u mladých aj starších ľudí. Je cenným zdrojom vitamínov a mnohých účinných látok obsiahnutých v štandardizovaných rastlinných extraktoch. Zdravie prospešný účinok zložiek prítomných v tomto výživovom doplnku bol dokázaný klinickými štúdiami a doložený vedeckými správami.


Duolife MyMind podporuje u mladých aj starších ľudí:

- správne funkcie pamäte
- optimálne kognitívne procesy
- koncentráciu
- proces učenia sa
- energiu a vitalitu
- optimálny stav nervového systému
- optimálnu náladu
- antioxidačné procesy


Kedy používať DuoLife Mymind

Problémy s pamäťou a koncentráciou trápia čoraz viac ľudí, nezávisle na veku. Odhaduje sa, že približne 50 miliónov ľudí na svete má vážne problémy s pamäťou a čoraz väčšie množstvo ľudí sa sťažuje na poruchy súvisiace so zapamätávaním a sústredením. Pamäť je kognitívna činnosť, ktorá nám umožňuje dočasne alebo trvalo si zapamätať, uložiť a pripomenúť konkrétne informácie. Delíme ju na krátkodobú, ktorá slúži na dočasné uchovanie informácií a schopnosť vnímania, a dlhodobú, ktorá zodpovedá za uchovanie informácií, spomienok či zručností. Príslušné oblasti v mozgu sú zodpovedné za pamäťové, kognitívne procesy, učenie sa a koncentráciu. Aby tieto
procesy prebiehali správne, je potrebná správna komunikácia medzi neurónmi (nervovými bunkami) a tým aj primeraná úroveň tzv. neurotransmiterov zodpovedných za prenos nervových impulzov. Neurotransmiter acetylcholín hrá zásadnú rolu pri rozvoji krátkodobej pamäte. Dlhodobá pamäť vzniká spracovaním krátkodobej pamäte a je uložená v rôznych centrách mozgovej kôry2. Udržiavanie primeranej hladiny acetylcholínu pomáha udržiavať koncentráciu a kognitívne a výkonné funkcie ako pamäť, myslenie, porozumenie, pozornosť a orientácia. Platí to aj pre ľudí s demenciou – teda progresívnym poklesom duševnej výkonnosti. K narušeniu optimálnych funkcií neurónov môže dôjsť pri poklese množstva neurotransmiterov v mozgu, ale aj v dôsledku oxidačného stresu spôsobeného hromadením tzv. voľných kyslíkových radikálov. Podporou optimálnych funkcií nervovej sústavy je zdravý životný štýl a správna vyvážená strava, ako aj vhodná suplementácia.

Ako používať DuoLife Mymind

DuoLife My Mind je vyrobený zo 100% prírodných rastlinných extraktov a ďalších zložiek prírodného pôvodu: inozitol a vitamín B12.

Výživový doplnok obsahuje:
- vyhradenú rastlinnú formulu COGNIVIA™* založenú na dvoch druhoch šalvie s klinicky overenou účinnosťou
- vyhradenú formulu extraktu z plodov arónie - ARONVIT®, štandardizovanú na 25% obsah antokyanov
- cenné bylinné výťažky z: ovocia schizandry čínskej (Schisandra chinensis), z listov ginkga dvojlaločného (Ginkgo biloba), z koreňa rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea), z listov rozmarínu (Rosmarinus officinalis), z liści bakopy drobnolistej/Brahmi (Bacopa monnieri), z ovocia aceroly (Malpighia glabra)
- vyhradenú formulu na báze metylkobalamínu - aktívnej formy vitamínu B12 - MECOBALACTIVE®**
- inozitol


DuoLife My Mind podporuje u mladých aj starších ľudí:
- správne funkcie pamäte
- optimálne kognitívne procesy
- koncentráciu
- proces učenia sa
- energiu a vitalitu
- optimálny stav nervového systému
- optimálnu náladu
- antioxidačné procesy

Vďaka vlastnostiam zložiek obsiahnutých v prípravku sa pôsobenie podporujúce pamäť, kognitívne a koncentračné procesy začína a je cítiť už 1 hodinu po konzumácii jednej dávky, ktoré sa následne posilňuje každým ďalším dňom užívania doplnku!


Popis výrobku:

Forma: tekutá

Objem: 750 ml

Odporúčaná dávka: Dospelí nad 12 rokov25-50 ml ráno počas jedenia. Neprekračujte maximálnu odporúčanú dennú dávku

Skladovanie: Skladujte v izbovej teplote, v mieste nedostupnom pre malé deti. Po otvorení uchovávať v chladničke a spotrebovať do 30 dní. Pred použitím pretrepať. Nepiť z fľaše!

Kontraindikácie: Precitlivenosť na niektorú zo zložiek výrobku. Prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie: ovocná šťava z plodov arónie z koncentrovanej šťavy, šťava z červeného hrozna z koncentrovanej šťavy, inozitol, COGNIVIA™* - vyhradená formula na báze organického extraktu z listov šalvie lekárskej (Salvia officinalis) 5:1 a organického mikroenkapsulovaného esenciálneho oleja zo šalvie levandulolistej (Salvia lavandulifolia), extrakt z plodov aceroly (Malpighia glabra) 50:1 štandardizovaný na 50% obsah vitamínu C, extrakt z plodov schizandry čínskej (Schisandra chinensis) 10:1 (200 mg/50 ml) štandardizovaný na 10% obsah schizandrínu, extrakt z listov ginkga dvojlaločného (Ginkgo biloba) 50:1 (100 mg/50 ml), extrakt z koreňa rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea) 3:1 (100 mg/50 ml), ARONVIT® - vyhradená formula extraktu z plodov arónie (Aronia melanocarpa)
štandardizovaná na 25% obsah antokyanov, extrakt z listov rozmarínu (Rosmarinus officinalis) 10:1, extrakt z listov bakopy drobnolistej/Brahmi (Bacopa monnieri) 5:1 (50 mg/50 ml), MECOBALACTIVE®** - vyhradená aktívna formula vitamínu B12 (metylkobalamín). * COGNIVIA™ je ochranná známka Nexira. ** MECOBALACTIVE® je ochranná známka HEALTHTECH BIO ACTIVES, S.L.U

NEOBSAHUJE žiadne konzervačné látky ani stabilizátory. Najvyššia kvalita výrobku zaručí najlepšiu stráviteľnosť.

duolife bez konzervacnych latok, bez GMO, netestovane na zvieratach. 100% stravitelne, vyzivove doplnky logo

 
 
duolife produkty zlava akcia zdravie detox chudnutie odkyslenie organizmu bio vitalita
 

Vyskúšajte aj komplexné zdravie na každý deň s DuoLife Deň a Noc

 

K vybranému produktu sa hodí: