pomocnik vyberu spravnej bezeckej trailovej a cestnej obuvi salomon bratislava


 

 

 

     KAMENNÁ PREDAJŇA

             SANSPORT

SANSPORT
Molecova 4/D
841 04 Bratislava - Karlova Ves

email kontakt sansport salomon napiste nam  E-mail: info@sansport.sk
telefon mobil kontakt phone sansport salomon zavolajte nam  Telefón: +421917500328

 


Otváracie hodiny predajne SANSPORT 

Po - Pi - 11:00 - 18:00
So - 9:00 - 12:00
Ne - ZATVORENÉ

facebook salomon sk sansport sportovy eshop predajna

 instagram sansport salomon sk bratislava 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konopný čaj INNUBIO Hemp Tea Detox

NOVINKA

INNUBIO Hemp Tea Detox obsahuje starostlivo vybrané rastlinné zložky, ktoré tvoria súkvetia konope, zelený čaj Gunpowder, listy aloe a listy žihľavy. Všetky tieto zložky vytvárajú cennú zmes, uzavretú vo vhodnej forme okrúhleho vrecúška vyrobeného zo 100% bezpečného a potravinárskeho filtračného papiera. Balenie obsahuje 30 expresných vrecúšok.

Balenie: 30 vrecúšok

100% prírodný CBD konopný olej INNUBIO od DuoLife Sansport Bratislava

100% NATURAL
Produkt aj pre vegánov a vegetariánov.

duolife produkty zlava akcia zdravie detox chudnutie odkyslenie organizmu bio vitalita klbova vyziva chlorofil kolagen vitamn c aloes keratin

Výrobca: DuoLife
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: INSSPHDE010200
Dostupnosť: skladom 2 ks
15 bez DPH
18 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Najkvalitnejší prírodný konopný čaj INNUBIO Detox od DuoLife - Sansport predajňa Bratislava

Konopný čaj INNUBIO Hemp Tea Detox

Spoznajte ingrediencie INNUBIO Hemp Tea Detox

Kvety konope (Cannabis sativa L.) – rastliny pôvodom z Ázie, ktoré sa v súčasnosti vo veľkej miere pestujú po celom svete vrátane Poľska. Konopa siata (alebo vláknitá) obsahuje veľa rôznych vzácnych látok. Patria sem predovšetkým kanabinoidy, vitamíny (A, B skupina, ako aj C, E a K), minerály (ako: železo, sodík, fosfor, síra, draslík, horčík, cín, vápnik, mangán, kremík, meď, bór a jód). Ďalej sú tu omega-3 a omega-6 mastné kyseliny a: fytosteroly, kaniflavíny, terpény, fosfolipidy, seskviterpény, chlorofyl, éterické oleje a vláknina. Konopa vláknitá obsahuje mnoho vzácnych aminokyselín, ako je metionín, cysteín alebo arginín.

Konope pomáha udržiavať emocionálnu rovnováhu tela a pomáha udržiavať optimálnu kvalitu spánku a dobrú náladu.

Zelený čaj Gunpowder - Gunpowder, teda strelný prach, je čaj s listami charakteristicky zvinutými do malých, tvrdých guľôčok, so sivozeleným odtieňom. Počas varenia sa tieto guľôčky rozťahujú a niekedy vydávajú pukavý zvuk. V Číne sa tento druh čaju nazýva perličkový čaj. Zelený čaj Gunpowder sa vyznačuje veľmi výraznou chuťou, bohatou arómou a zlatou farbou výsledného nálevu. Takýto čaj získame sušením lístkov ihneď po vybratí z kríka, aby sme zabránili spusteniu oxidačného procesu. Vďaka tomuto procesu si zelený čaj zachováva viac zložiek s cennými vlastnosťami pre ľudský organizmus.

Listy aloe (Aloe vera) – suchá hmota listov aloe obsahuje asi 270 rôznych zložiek, z ktorých niektoré sa vyznačujú vysokou biologickou aktivitou.

Sú to:
minerálne látky - horčík, fosfor, zinok, sodík, vápnik, meď, draslík, chróm, železo, mangán;
vitamíny – betakarotén, cholín a kyselina listová, všetky vitamíny skupiny B (vrátane niektorých B12, ktoré sa v rastlinách vyskytujú zriedkavo), vitamín C;
aminokyseliny – exogénne a endogénne, aloe poskytuje 20 z 22 esenciálnych aminokyselín, vrátane 7 z 8 esenciálnych; aminokyseliny obsiahnuté v aloe sú cenným stavebným prvkom bielkovín;
nenasýtené mastné kyseliny;
cukry – najmä monosacharidy, ale aj polysacharidy – najmä polymanózy a glukomanázy a mimoriadne početná skupina mukopolysacharidov.

Aloe prispieva k normálnemu metabolizmu glukózy.
Aloe pomáha udržiavať zdravú pokožku.
Aloe prispieva k udržaniu normálnej funkcie imunitného systému.

Listy žihľavy (Urtica dioica) - žihľava je cenným zdrojom oxidu kremičitého (kremíka), ale aj mnohých ďalších minerálov (horčík, vápnik, draslík) a flavonoidov.

Žihľava podporuje funkcie imunitného systému.
Žihľava podporuje udržanie vitality organizmu.
Žihľava pomáha udržiavať zdravé srdce.
Žihľava podporuje funkcie obehového systému.


Objavte kvalitu našich čajov!

Konope, z ktorého sú naše čaje vyrábané, pestujeme s maximálnou starostlivosťou, rešpektom k surovine a bez použitia akýchkoľvek pesticídov, umelých hnojív a GMO v akejkoľvek fáze ich pestovania. Úrodná pôda I. triedy bez znečistenia, ako aj ručné spracovanie suroviny zaručujú najvyššiu kvalitu finálneho produktu.


Spôsob varenia čaju je veľmi dôležitý!

Čaj je jedinečný nápoj. Niektorí pijú čaj, pretože ho majú radi, pre iných je to skutočný rituál a čas osláviť danú chvíľu. Aby sme z neho vyťažili tie najdôležitejšie vlastnosti a správnu chuť a vôňu, je dôležitý spôsob jeho prípravy.

Čas lúhovania konopného čaju Innubio hemp tea

Čas lúhovania: 1-3 minúty

Teplota lúhovania konopného čaju Innubio hemp tea

Teplota lúhovania: 85 °CVďaka tomu sa čaj vyznačuje jemnou, bylinkovou chuťou. Podľa uváženia môžete podávať s cukrom, citrónom alebo stéviou.


Produkt vhodný aj pre vegánov a vegetariánov.

100% prírodný.

Celé spektrum prírodných kanabinoidov, terpenoidov a flavonoidov.

Pohodlná forma varenia vo forme vrecúšok.

Vrecúška vyrobené z bezpečného filtračného papiera úplne neutrálneho k chuti a farbe nálevu.

Nekonzumovať pri precitlivenosti na niektorú zo zložiek. Produkt nie je určený pre tehotné a dojčiace ženy.

duolife produkty zlava akcia zdravie detox chudnutie odkyslenie organizmu bio vitalita klbova vyziva chlorofil kolagen vitamn c aloes keratin

Konopný čaj Innubio Classic od Duolife - Sansport predajňa Bratislava

Spôsob použitia:

Vložte vrecko do nádoby a zalejte horúcou, nie však vriacou vodou (asi 85°C). Optimálna doba varenia čaju: 1 až 3 minúty. Po vylúhovaní vyberte vrecúško z nádoby.

duolife produkty zlava akcia zdravie detox chudnutie odkyslenie organizmu bio vitalita klbova vyziva chlorofil kolagen vitamn c aloes keratin

Konopný čaj Innubio Classic od Duolife - Sansport predajňa Bratislava

Zložky:

Sušené kvety konope (Cannabis sativa L.), zelený čaj Gunpowder, sušené listy aloe (Aloe vera), sušené listy žihľavy (Urtica dioica).

duolife produkty zlava akcia zdravie detox chudnutie odkyslenie organizmu bio vitalita klbova vyziva chlorofil kolagen vitamn c aloes keratin

K vybranému produktu sa hodí: