pomocnik vyberu spravnej bezeckej trailovej a cestnej obuvi salomon bratislava

 

 

 

 

 

 


VÝDAJNÉ MIESTO SANSPORT


SANSPORT
Molecova 4/D
841 04 Bratislava - Karlova Ves

email kontakt sansport salomon napiste nam  E-mail: info@sansport.sk
telefon mobil kontakt phone sansport salomon zavolajte nam  Telefón: +421917500328


Otváracie hodiny
SANSPORT - Molecova 4

PONDELOK - 11:00 - 18:00
UTOROK - 11:00 - 18:00
STREDA - 11:00 - 18:00
ŠTVRTOK - 11:00 - 18:00
PIATOK - 11:00 - 18:00
SOBOTA - 9:00 - 12:00
NEDEĽA - ZATVORENÉ


facebook salomon sk sansport sportovy eshop predajna

 instagram sansport salomon sk bratislava 

Autorizovaný predajca značky Salomon - Premium partner Original Sansport Bratislava

 

 

 

 

 

 

 

Detský jačmeň Green Ways - Jahoda

- 4%

Detský jačmeň Green Ways je sušená šťava z listov mladého jačmeňa s prírodnou jahodovou príchuťou.

Aktívne látky z jačmeňa podporujú obranyschopnosť a prispievajú k správnemu fungovaniu organizmu. Každý pohár nápoja totiž obsahuje vitamíny, minerály, enzýmy a antioxidanty.

Prajete si produkt objednať?
Kontakt na poradcu:
0917500328
info@sansport.sk

Kde si môžete produkt zakúpiť?
V našej predajni SANSPORT na Molecovej ulici 4/D v Bratislave

Hmotnosť: 240g

zelene produkty značky green ways chlorela v tabletach jacmen v prasku cestovne balenie sansport doplnky logo

Výrobca: GREEN WAYS
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: detskyjacmen240
Dostupnosť: skladom 4 ks
Cena bez DPH: 40
48 ks
Pôvodná cena 50, Zľava 4 %

zeleny jacmen gw green ways prasok ucinky zdravie chudnutie detox bio cena

JAČMEŇ PRE DETI
Zelený nápoj nabitý silou vitamínov, minerálov a stopových prvkov s príchuťou jahody 

Detský Zelený Jačmeň Green Ways

Detský Jačmeň Green Ways je prvým ochuteným zeleným jačmeňom pre deti na našom trhu. Vyniká osviežujúcou jahodovou príchuťou. Každý pohár nápoja obsahuje vitamíny, minerály, enzýmy a antioxidanty.

Základom produktu je sušená šťava z listov mladého jačmeňa. Aktívne látky z jačmeňa podporujú obranyschopnosť a prispievajú k správnemu fungovaniu organizmu. Vďaka pridaným jahodám a stévii má výsledný nápoj príjemne ovocnú a sladkastú chuť.

A vďaka nášmu baleniu na cesty si Detský Jačmeň môžete brať so sebou na výlet, k vode alebo napríklad do školy či na brigádu.

Detský Jačmeň Green Ways pomôže naštartovať deň deťom i dospelým. Ak pre vás bola doposiaľ naturálna chuť jačmeňa prekážkou, vyskúšajte sladší jačmeň so sviežou príchuťou jahôd a prírodnými sladidlami. Pre deň plný zdravia, energie a vitality!


Úžitok Jačmeňa Green Ways

Základom Detského Jačmeňa Green Ways je klasický a užívateľmi preverený Jačmeň Green Ways. Ten pestujeme na jednom z najčistejších miest našej planéty a zberáme v čase, keď obsahuje najvyššie množstvo živín. Jačmeň sa suší špeciálnou metódou, aby v ňom zostalo maximálne množstvo telu prospešných látok.

Detský Jačmeň preto obsahuje veľa dôležitých vitamínov (napríklad A, B2, B6, K2 a ďalšie), minerálov (draslík, horčík či železo), enzýmov aj antioxidantov, ktoré podporujú prirodzený potenciál a vývoj ľudského tela. Mladý jačmeň je tiež bohatý na enzýmy. Tie sa v tele podieľajú na mnohých chemických procesoch a asistujú napríklad pri štiepení potravy, metabolickom spracovaní tukov alebo chránia pred voľnými radikálmi.

zeleny jacmen pre deti davkovanie pouzivanie prasok zdravie navod vyziva mineraly vitaminy sansport

Dávkovanie

Odporúčané denné dávkovanie pre deti je 1–2× denne 1 vrecúško (= 3 g), pre dospelých 1–2× denne 2 vrecúška (= 6 g). Dávku rozmiešajte podľa aktuálnych možností a potrieb v 200 – 500 ml chladnej či vlažnej neperlivej vody a ihneď vypite. Konzumáciu odporúčame začať s nižšou koncentráciou a tú postupne zvyšovať. Po namiešaní je nápoj určený na okamžitú spotrebu. Pri dlhšom premiešaní sa chute dokonalejšie prepoja a oddiali sa proces oddeľovania jednotlivých zložiek Detského Jačmeňa.

Jačmeň Green Ways je čistý, neupravovaný produkt bez konzervačných látok, ktorého chuťové vlastnosti sa odvíjajú od aktuálnych prírodných podmienok jeho pestovania (ročné obdobie, teplota, vlhkosť, slnečný svit či zloženie pôdy). Drobné výkyvy v chuti alebo vôňi sú prirodzeným dôsledkom jeho šetrného spôsobu pestovania a spracovania.

Dbajte na pestrú, vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

zeleny jacmen pre deti davkovanie pouzivanie prasok zdravie navod vyziva sansport

Obsah a zloženie

Detský Jačmeň tvorí z 80 % sušená šťava z listov mladého (zeleného) jačmeňa. Ide o ten istý jačmeň, ktorý nájdete aj v klasickom Jačmeni Green Ways. Okrem toho obsahuje produkt jahodovú arómu, extrakt z citrusov, brezový cukor (xylitol) a prírodné sladidlo stéviu (presnejšie stéviu cukrovú).

Všetky prísady sú prírodné, šetrne spracované a neobsahujú žiadne konzervačné látky. Produkt je prirodzene bezlepkový a výlučne rastlinného pôvodu.


Pôvod a spracovanie detského jačmeňa

Zelený Jačmeň Green Ways pestujeme na ploche bývalého sladkovodného jazera vo výške 1500 m n. m. Zberáme ho v čase, keď rastlina sotva dosahuje výšku 30 cm. Vtedy totiž obsahuje najviac živín, ktoré čerpá z kvalitnej pôdy, zo slnka aj tamojšieho ovzdušia.  

Jahody, ktoré sú súčasťou Detského Jačmeňa Green Ways, pestujeme v americkom štáte Maryland, stévie pochádza z Južnej Ameriky a brezový cukor z Fínska. Všetky prísady veľmi starostlivo vyberáme, kontrolujeme a testujeme tak, aby sme ich mohli spracovať v čo možno najvyššej kvalite.

Jačmeň sušíme pri maximálnej teplote 31 °C, aby v ňom zostalo čo možno najvyššie množstvo biologicky aktívnych látok. Jačmeň ani jahodová aróma nie sú pasterizované preto, aby boli pre ľudský organizmus maximálne vstrebateľné. Šetrným spracovaním prechádzajú aj ostatné prísady produktu.

zeleny jacmen pre deti pestovanie uzivanie detsky jacmen v prasku na cestyAk si želáte produkt objednať , kontaktujte prosím nášho poradcu na čísle 0917500328 alebo mailom info@sansport.sk
ĎAKUJEME :)


Forma
prášok

Balenie
240g

Certifikáty
V júni 2015 prebehol na GW recertifikačný audit ISO 9001, medzinárodné normy zamerané na management a preukazovanie kvality a tiež certifikačný audit systému HACCP. Táto certifikácia je najprísnejšie dostupná forma kontroly. Výsledkom bolo opätovné získanie tohto certifikátu.  

zelene produkty značky green ways chlorela v tabletach jacmen v prasku cestovne balenie sansport doplnky logo


Odporúčame zakúpiť aj so šejkrom Green Ways :)

 

zeleny jacmen green ways vyzivova tabulka ucinky vitaminy bielkoviny tuky sansport

historia green ways vyzivove doplnky aj pre sportovcov